Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Canvit Nutrimin pre psov 230g

Kód: 324590
11,59 €
Skladom

Prípravok sa používa na regeneráciu kĺbových chrupaviek a väzov. Posilňuje mechanickú odolnosť, má protizápalové účinky a uľahčuje hojenie rán.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canvit Nutrimin pre psov 230g

Používanie Canvit Chondro je vhodné pre všetkých psov, ktorí majú problémy s pohybovým alebo väzivovým aparátom, dyspláziu bedrového kĺbu, osteoartrózu a tiež počas rekonvalescencie po zraneniach kĺbov a šliach. Odporúča sa ako preventívne opatrenie pre mladých psov veľkých plemien, pracovných a služobných psov s veľkou záťažou pohybového aparátu. U starších psov pomáha udržať dobrú pohyblivosť až do vysokého veku. Prípravok posilňuje mechanickú odolnosť, má protizápalové účinky a uľahčuje hojenie rán.

  • Prípravok posilňuje mechanickú odolnosť chrupaviek a väzov
  • Má protizápalové účinky
  • Uľahčuje hojenie rán
  • Je vhodný aj na rekonvalescenciu po poraneniach kĺbov a šliach
  • Prevencia pre mladé psy veľkých plemien, pracovné a služobné psy
  • Predlžuje pohyblivosť starších psov

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečivá pre srsť psov
Hmotnosť: 0.264 kg
Druh: tablety

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: