Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: infosk@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Brit Care Salmon Oil 1000ml

Kód: 306867
€21,79
Skladom

Lososový olej je doplnok stravy pre psov, ktorý podporuje zdravú kožu a lesklú srsť a pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy. Pravidelné užívanie zlepší kvalitu srsti vášho maznáčika a zároveň ho zbaví svrbenia pri vysychaní kože, tvorby lupín a ďalších nepríjemností. A navyše väčšina psov chuť lososového oleja miluje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brit Care Salmon Oil

Brit Care Salmon Oil je 100% prírodný doplnok stravy vhodný pre psov všetkých vekových kategórií. Pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, ako sú napríklad lámavosť a vypadávanie srsti, matnú srsť, lupiny, vysychanie kože, riedka srsť, zápaly kože, svrbenie kože, alergické reakcie, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentáciou, poruchy imunitného systému, problémy s reprodukciou u psov aj u sučiek a ďalšie. Lososový olej je prirodzeným zdrojom omega 3 mastných kyselín, ktoré ovplyvňujú rad metabolických pochodov v tele, podieľa sa na výstavbe mozgových štruktúr, majú protizápalové účinky a znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Lososový olej je ideálnym prírodným doplnkom pre to, aby bol váš miláčik zdravší, krajší a spokojnejší a navyše si každý deň pochutnal.

  • Prírodný doplnok stravy
  • Pre psov všetkých vekových kategórií
  • Prirodzený zdroj omega 3 mastných kyselín

Analytické zložky: Tuk 99%.

Metabolizovateľná energia: 37MJ / 8900 kcal.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečivá pre srsť psov
Hmotnosť: 1.17 kg
Druh: olej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevypĺňajte toto pole: