BiOrb akvarijný set čierny 30l

Kód: 307528
Doprava zdarma
Neohodnotené
Značka: Biorb
€209
Skladom

Vychutnajte si pokročilú technológiu akvarijného setu aj u vás doma. BiOrb je moderné designové akvárium a zároveň útulným domovom pre ryby. Výhodou je jednoduchá inštalácia a jednoduchá údržba. 30-litrové biOrb akvárium pomôže vytvoriť zdravý domov pre zlatú rybku alebo malé tropické rybky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

BiOrb akváriový set čierny

Moderné designové akvárium a zároveň útulným domovom pre ryby. Výhodou je jednoduchá inštalácia a jednoduchá údržba. BiOrb Kombinuje klasický vzhľad s high-tech technológiou filtrácie. Podobne ako všetky biOrb akvária používa špeciálne keramické médiá na biologickú filtráciu, zodpovedajúcu ploche futbalového ihriska. Akrylát, z ktorého je akvárium vyrobené, vyniká niekoľkonásobne vyššou priezračnosťou oproti bežnému sklu. Odolnosť akrylátu je 10× vyššia ako u bežného skla. Je to vysoko bezpečný materiál. Jednoduchá inštalácia a jednoduchá údržba, jediné, čo je potrebné na udržanie optimálneho stavu vo vašom biOrb akváriu, je vymeniť každé 4 týždne filtračnú náplň a tretinu vody.

Akvarijný komplet obsahuje:

30l akvárium
900 g keramického média (na pokládku na dno, pre biologickú filtráciu)
vzduchovací kameň filter s náplňou
12V adaptér (pre svetlo a vzduchovanie)
nízkonapäťové vzduchové čerpadlo
vodný kondicionér a prečisťovač vody
vzorka kŕmenie pre ryby

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie