Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Biokat's Bianco podstielka 5 kg

Kód: 319421
9,49 €
Skladom

Biokat´s Bianco podstielka 5 kg je bezprašné podstielka pre mačky. Vaša mačka bude zaručene spokojná. Granule sú extra silne hrudkujúce a perfektne pohlcujú pachy a sú zo 100 % bieleho ílu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biokat's Bianco podstielka 5 kg

Podstielka určená do mačacej toalety je prírodná, bezprašná a jej úžitkovosť je 4x vyššia, než u bežných podstielok. Má biele malé granule, ktoré sa hrudkujú pri styku s kvapalinou a tým uľahčujú každodenné čistenie. Pre mačky všetkých druhov a veľkostí. Neprichytávajú sa na labky. V prípade, že vami zakúpená podstielka nemá čisto bielu farbu, tak je na vine prírodnina z ktorej sú granule vyrobené. Nejedná sa však o závadu.

  • Extra jemný granulát z prírodného ílu s nemeckou kvalitou
  • Bezprašná a pohlcujúca zápach
  • Podstielka má 4x vyššiu úžitnosť
  • 1 liter viaže minimálne 3 litre tekutiny
  • Zaistí ľahkú údržbu mačacej toalety
  • Skvelý pomer cena/výkon

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Hmotnosť: 5.025 kg
Druh podstielky: hrudkujúca
Materiál: betonit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: