Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Avicentra podstielka kukuřičná hrubá 20 l

Kód: 333055
11,99 €
Skladom

Kukuričná hrubá podstielka je vhodná do klietok a terárií. Pre hlodavce, vtáctvo, mačiatka aj šteniatka. 20 litrové balenie neobsahuje chémiu a je šetrná k životnému prostrediu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstielka kukuričná hrubá 20 l

Prírodná podstielka z hrubých kukuričných vretien je vhodná do terárií a klietok. Je hojne využívaná pre hlodavce všetkého druhu, ako sú králiky, morčatá, činčily aj iné hlodavce, ďalej terárijné zvieratá, exotické vtáctvo alebo šteňatá a mačiatka. Podstielka je savá a pohlcuje pachy.

  • Prírodná podstielka bez chémie
  • Vhodná pre hlodavce, terárijné zvieratá, vtáctvo, mačiatka a šteňatá
  • Šetrná k životnému prostrediu
  • 20 litrové balenie

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Hmotnosť: 5.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: