Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Asan Pet Aloe 10 l

Kód: 350543
15,96 €
Skladom

Asan pet aloe - podstielka v bio kvalite pre zakrpatené králiky, morčatá, činčily a drobné hlodavce. S extraktom z aloe vera. Bez parfumu, bezprašné a bez pridaných farbív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Asan Pet Aloe 10 l

Asan Pet Aloe je podstielka v bio kvalite určená pre zakrpatené králiky, morčatá, činčily a drobné hlodavce. Efektívne absorbuje pachy a vlhkosť a je bezprašná. Vzniká recykláciou, je 100% rozložiteľná, kompostovateľná a je možné spláchnuť do toalety. Obsahuje extrakt z aloe vera, ktorý zvlhčuje kožu a hojí prípadné odreniny Asan Pet sa osvedčil v chovoch exotického vtáctva av použití pre niektoré druhy terárijných zvierat.

  • 10 litrov
  • 100% rozložiteľné, kompostovateľné
  • Pre hlodavce, vtáctvo aj niektoré terárijné zvieratá
  • Kvalitne pohlcuje pachy a vlhkosť
  • Stelivo nevytvára vlhké mazľavé blato, ktorého stopy sa ťažko odstraňujú
  • Stelivo má dlhú životnosť
  • Steliva Asan sú bezpečné pre chované zvieratá aj členov domácnosti

Návod na použitie:                                                                                                                                                                                  Klietku pre hlodavce naplňte vrstvou podstielky vysokou cca 3 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno klietky. Po využití podstielku zlikvidujte spláchnutím do toalety alebo kompostovaním. Doba spotreby podstielky je priamo úmerná ako veľkosti klietky, tak počtu a veku chovaných zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky, hobliny pre hlodavce
Hmotnosť: 2 kg
Druh podstielky: nehrudkujúca
Materiál: pelety

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: