Asan Cat Fresh Blue eko-stelivo pro mačky a fretky 10 l (2 kg)

Kód: 325389
€10,99
Skladom

Asan Cat Fresh Blue je ekologická podstielka pre krátkosrsté mačky, mačiatka a fretky. Obsahuje modrý Fresh Power na okamžitú neutralizáciu pachov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Asan Cat Fresh Blue eko-stelivo pre mačky a fretky 10 l (2 kg)

Asan Cat Pure je ekologické podstielka pre krátkosrsté mačky, mačiatka a fretky s absorpciou 450% a je na 99% bezprašná. Neobsahuje patogény spôsobujúce alergie. Tým je vhodná pre alergikov a astmatikov. Stelivo je v praktickom balení 10 l, pričom váži iba 2,5 kg. Jedno 10 l balenie vystačí pre jednu mačku takmer celý mesiac. Stelivo je bez pridanej vône a umelých farbív. Je bezpečné pre zvieratá aj všetkých členov domácnosti. Obmedzuje rast baktérií a plesní, je možné ho skladovať s potravinami. Nezaťažuje životné prostredie. Je vyrobený recykláciou druhotnej suroviny, vznikajúcej pri výrobe dámskej a detskej hygieny. Pri jeho výrobe nie sú rúbané stromy ani sa neťažia z prírody. 100% rozložiteľný, je možné ho zlikvidovať jednoducho spláchnutím do toalety alebo kompostovaním.

  • Ekologická podstielka 100% rozložiteľná, kompostovateľná
  • Obsahuje Fresh Power pre rýchlejšiu a silnejšiu neutralizáciu pachov
  • 10 litrové balenie váži iba 2 kilogramy
  • Bez pridanej vône
  • 99% bezprašné so 450% absorpciou
  • Pre mačky aj fretky

Návod na použitie:

Mačaciu toaletu naplňte vrstvou podstielky vysokou cca 4 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte priebežne lopatkou. Tekuté exkrementy v mieste použitia z časti zmenia svoju farbu (žlto-okrová), čo je signál, že podstielka splnila svoju funkciu av tomto mieste možno lopatkou podstielku odstrániť a nahradiť novú. Odporúčame však vymeniť podstielku ako celok jednorazovo po ukončení jej platnosti. Doba spotreby podstielky je priamo úmerná veľkosti toalety, počtu a veku chovaných zvierat. Pri prechode z pôvodnej podstielky na podstielku Asan je vhodnejšie spočiatku dať na povrch Asanu malú časť skôr používaného podstielky, a to z dôvodu postupného a plynulého návyku na novo používaný materiál

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Hmotnosť: 2 kg
Druh podstielky: nehrudkujúca
Materiál: pelety

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: