Pokiaľ ste zaznamenali problémy ohľadom Vašej objednávky, tak nás neodkladne kontaktujte na e-mail: infosk@petcenter.sk

Asan Cat Fresh Blue eko-stelivo pro mačky a fretky 10 l (2 kg)

Kód: 325389
Neohodnotené
Značka: Asan
€10,99
Skladom

Asan Cat Fresh Blue je ekologická podstielka pre krátkosrsté mačky, mačiatka a fretky. Obsahuje modrý Fresh Power na okamžitú neutralizáciu pachov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Asan Cat Fresh Blue eko-stelivo pre mačky a fretky 10 l (2 kg)

Asan Cat Pure je ekologické podstielka pre krátkosrsté mačky, mačiatka a fretky s absorpciou 450% a je na 99% bezprašná. Neobsahuje patogény spôsobujúce alergie. Tým je vhodná pre alergikov a astmatikov. Stelivo je v praktickom balení 10 l, pričom váži iba 2,5 kg. Jedno 10 l balenie vystačí pre jednu mačku takmer celý mesiac. Stelivo je bez pridanej vône a umelých farbív. Je bezpečné pre zvieratá aj všetkých členov domácnosti. Obmedzuje rast baktérií a plesní, je možné ho skladovať s potravinami. Nezaťažuje životné prostredie. Je vyrobený recykláciou druhotnej suroviny, vznikajúcej pri výrobe dámskej a detskej hygieny. Pri jeho výrobe nie sú rúbané stromy ani sa neťažia z prírody. 100% rozložiteľný, je možné ho zlikvidovať jednoducho spláchnutím do toalety alebo kompostovaním.

  • Ekologická podstielka 100% rozložiteľná, kompostovateľná
  • Obsahuje Fresh Power pre rýchlejšiu a silnejšiu neutralizáciu pachov
  • 10 litrové balenie váži iba 2 kilogramy
  • Bez pridanej vône
  • 99% bezprašné so 450% absorpciou
  • Pre mačky aj fretky

Návod na použitie:

Mačaciu toaletu naplňte vrstvou podstielky vysokou cca 4 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte priebežne lopatkou. Tekuté exkrementy v mieste použitia z časti zmenia svoju farbu (žlto-okrová), čo je signál, že podstielka splnila svoju funkciu av tomto mieste možno lopatkou podstielku odstrániť a nahradiť novú. Odporúčame však vymeniť podstielku ako celok jednorazovo po ukončení jej platnosti. Doba spotreby podstielky je priamo úmerná veľkosti toalety, počtu a veku chovaných zvierat. Pri prechode z pôvodnej podstielky na podstielku Asan je vhodnejšie spočiatku dať na povrch Asanu malú časť skôr používaného podstielky, a to z dôvodu postupného a plynulého návyku na novo používaný materiál

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Druh podstielky: nehrudkujúca

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie