Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov 1 ks

Kód: 350825
Akcia
Značka: Arpalit
34,90 € –31 %
Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov 1 ks
34,90 € –31 % 23,79 €
Skladom

Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov je vhodný pre psy aj mačky všetkých veľkostí každého veku. Odpudzovač vydrží 10 mesiacov a vy budeme mať pokoj od starostí spojených s parazitmi v kožuchu vášho milovaného maznáčika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov 1 ks

Praktický prívesok, ktorý vám pomôže vyriešiť starosti s parazitmi v kožuchu vašich maznáčikov na 10 mesiacov a bez chémie. Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov je vhodný pre psy a mačky všetkých veľkostí každého veku. Tam, kde je šampón či pena nevhodná, je odpudzovač vhodný. Je vhodný pre staré, náchylné gravidné a dojčiace zvieratá. Odporúča sa nasadiť od marca do októbra. Veterinárny technický prostriedok Arpalit Elektronický odpudzovač bĺch a kliešťov obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz neškodné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú blchy a kliešte v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu. Účinnosť elektronického odpudzovača neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa musí byť odložený. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia. Elektronický odpudzovač napája lítiová batéria, ktorú nemožno vymeniť.

U zvierat s významným výskytom parazitov sa odporúča, najmä v počiatočnej fáze vysokého zamorenia či v období, keď je extrémny výskyt kliešťov, skombinovať elektronický repelent Arpalit Dog s inými antiparazitnými prípravkami.
Po 35 dňoch od nasadenia sa, obvykle, na tele zvieraťa parazity nevyskytujú.
  • Bez chémie, bez zápachu
  • Vhodné pre citlivé zvieratá, gravidné, s laktáciou
  • Odpudzuje blchy, kliešte a iné parazity
  • Vhodný pre psy aj mačky
  • Dosah prívesku 3 metre
  • Živostnosť 10 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitiká pre psy
Hmotnosť: 0.022 kg
Typ účinné látky: ultrazvuk
Účinnost: proti kliešťom, proti blchám
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: