Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Apetit SUPER H 800g

Kód: 349749
2,99 €
Skladom

Vybrané krmivo pre hlodavce doplnené rôznymi druhmi extrudovaných obilnín. Obsah 800g

Detailné informácie

Podrobný popis

Apetit SUPER H 800g

Chutná kŕmna zmes pre všetky druhy hlodavcov doplnená o rôzne chrumkavé extrudované obilniny, ktorým neodolá žiadne domáce zviera. Vďaka vysokému podielu extrudovaných obilnín a iných dobrôt je zmes mimoriadne chutná, a preto ju dobre prijímajú aj hlodavce, ktoré sú v potrave trochu vyberavé. Či už máte doma gurmána alebo všežravca, Super H si zamilujú všetci vaši domáci miláčikovia.

 

Zloženie: sušená lucerna, kukuričné vločky, hrachové vločky, rohovník, ovos, pšenica, jačmeň, lucernové pelety, veľké lucernové pelety, žíhaná slnečnica, čierna slnečnica, fazuľové vločky, sušená mrkva, biela slnečnica - česká, kukurica, EX Green Rolls, EX krížiky zmiešané farby, EX krúžky zmiešané farby, EX trojuholníky zmiešané farby, EX bobule, EX mix.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: