Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Alavis Triple Blend Extra Silný 700 g

Kód: 339834
Doprava zdarma
Značka: Alavis
56,59 €
Skladom

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný na regeneráciu pohybového aparátu, najmä na preventívne podávanie u žriebät a koní v pracovnej a športovej záťaži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Alavis Triple Blend Extra Silný 700 g

Komplexná kĺbová výživa ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodná na regeneráciu pohybového aparátu, najmä pri preventívnom podávaní u žriebät a koní v pracovnej a športovej záťaži. Obsahuje látky schopné viazať vodu, účinné pri tvorbe kolagénu, podporuje odolnosť v ťahu a spevnenie pohybového aparátu a zvýšenie odolnosti v tlaku. Pomáha pri odstránení bolestí svalov, svalových kŕčov a bolestí šliach.

  • výživa, ochrana a regenerácia kĺbových chrupaviek a tkanív
  • zmiernenie bolestí pohybového aparátu
  • zlepšenie pohyblivosti, väčšia fyzická výkonnosť
  • spomalenie až zastavenie ďalšieho poškodzovania kĺbových chrupaviek
  • predĺženie aktívneho veku zvieraťa
  • zlepšenie celkovej zdravotnej kondície

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečiva pre kĺby psov
Hmotnosť: 0.77 kg
Druh: prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: