Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

ADVANCE DOG Yorkshire Terrier 1,5kg

Kód: 344242
19,49 €
Skladom
Lahodnú šunku a jablko obsahuje psie krmivo špeciálne pripravené pre yorkšírskych teriérov. Ingrediencie v krmive obsiahnuté podporujú trávenie, skvalitňujú srsť a preventívne pôsobia aj proti ukladaniu zubného kameňa.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

ADVANCE DOG Yorkshire Terrier

Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy navrhnuté presne na mieru yorkšírskym teriérom. Krmivo obsahuje lahodnú šunku a jablko, ktoré prispievajú k výbornej chuti granúl a uspokoja aj tie najvyberavejšie yorkšíry. Aktívne imunoglobulíny a ovocná vláknina z jabĺk prispievajú k dobrému črevnému tráveniu. Zložky zeleného čaju preventívne pôsobia pred ukladaním zubného kameňa a podporujú svieži dych. O zdravú pokožku, hodvábnu a lesknú srsť sa postará prídavok omega 3 a 6 aminokyselín, zinku a biotínu. Vďaka svojim vitamínom a prírodným polyfenolom pomáha krmivo posilňovať prirodzené bariéry a obranyschopnosť vášho psieho drobčeka.

Kvalitné kompletné krmivo pre Yorkshire Terriery

  • Chutné, voňavé granule pre náročnejšie Yorkshiry
  • Obsahuje lahodnú šunku, jablko a zložky zeleného čaju
  • Podporuje dobré trávenie a zažívanie
  • Prevencia ukladania zubného kameňa
  • Podporuje zdravú pokožku a srsť
  • Posilňuje obranyschopnosť vášho Yorkshire terriera

Zloženie: Kurča 19 %, ryža 15 %, dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, kukuričný proteín, živočíšny tuk (stabilizovaný zmiešanými tokoferolmi prírodného pôvodu), hydrolyzované živočíšne bielkoviny, pšenica, repné rieky (prírodný zdroj imunoglobulínov) 0,4 %, difosforečnan tetrasodný 0,29 %, uhličitan vápenatý, soľ, dehydrovaná šunka 0,05 %, dehydrované jablko 0,05 %, zelený čaj 0,013 %, prírodné polyfenoly 0,01 %, vlhkosť 8 %, proteín 28 %, obsah tukov 18 %, hrubá vláknina 2 %, anorganické látky 6,5 % vápnik 1,4 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,40 %, omega 3 0,40 %, omega 63 % , taurín 0,12%, vitamín A 27000, vitamín D3 1800, vitamín E 500mg, vitamín C 70 mg, biotín 0,25 mg, železo 223 mg, jód 1,4 mg, meď 16 mg, mangán 54 mg, zinok 148 mg, selén 0,10 mg, metabolizovaná energia 4030 kcal, stráviteľnosť 83 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 1.61 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: