Acidomid králik 500 ml

Kód: 342584
€5,29
Skladom

Roztok Acidomid králik 500 ml slúži ako prevencia rozmnožovania patogénnych baktérií, plesní a kokcídií u králika. Obsahuje všetky organické kyseliny dôležité pre králiky a ako jediný prípravok svojho druhu aj glukózu a vyvážený pomer minerálnych látok, ktoré stimulujú metabolizmus králika a zvyšujú jeho imunitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Acidomid králik

Roztok Acidomid králik 500 ml slúži ako prevencia rozmnožovania patogénnych baktérií, plesní a kokcídií u králika. Obsahuje všetky organické kyseliny dôležité pre králiky a ako jediný prípravok svojho druhu aj glukózu a vyvážený pomer minerálnych látok, ktoré stimulujú metabolizmus králika a zvyšujú jeho imunitu. Organické kyseliny okysľujú napájaciu vodu a tým ju konzervujú a stabilizujú, preto nedochádza k nežiaducemu rozvoju patogénnych baktérií a plesní už vo vode. Roztok tiež zvyšuje odolnosť proti kokcidióze a redukuje problémy zažívacieho traktu králika. Zlepšuje stráviteľnosť bielkovín a minerálnych látok. Má silný antibakteriálny účinok ako v krmive, tak aj v čreve. Znižuje riziká hnačkového ochorenia a má vplyv na aktivitu enzýmov.

  • Prevencia proti rozmnožovaniu patogénnych baktérií, plesní a kokcídií
  • Obsahuje organické kyseliny a glukózu
  • Vyvážený pomer minerálnych látok
  • Stimuluje metabolizmus
  • Zvyšuje imunitu králika
  • Redukuje problémy zažívacieho traktu králika
  • Znižuje riziko hnačkového ochorenia u králika

Zloženie: Minerálne látky, organické kyseliny (mravčia, propiónová, mliečna, octová, citrónová), kyselina L-askorbová, glukóza a ďalšie účinné látky.

Analytické zložky: hrubý proteín 0%, hrubá vláknina 0%, hrubé oleje a tuky %, hrubý popol 0%, Lyzín 0%, Metionín 0%, sodík 0,15%.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.594 kg
Druh hlodavca: králik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: