Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

Versele-Laga Crispy Crunchies s ovocem 75g

Kód: 320994
Neohodnotené
Značka: Versele-Laga
€3,49
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Chrumkavé sušienky s ananásom, jablkami a jahodami stimulujú vitalitu a sú veľmi chutné. Hodí sa pre králiky a hlodavce a použiť ich môžete ako spestrenie stravy alebo ako zaujímavú odmenu pri učení konkrétneho správania či triku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Versele-Laga Crispy crunchies s ovocím 75g

Chrumkavé sušienky s ananásom, jablkami a jahodami stimulujú vitalitu a sú veľmi chutné. Hodí sa pre králiky a hlodavce a použiť ich môžete ako spestrenie stravy alebo ako zaujímavú odmenu pri učení konkrétneho správania či triku. Vaše zviera bude mať príjemný pocit nielen z jedla, ale aj z príjemného chrumkanie.

  • Chrumkavé lahodné maškrty z ovocia vhodnej pre králiky a hlodavce
  • Prispievajú k vitálnemu životu zvieraťa
  • V balení nájdeme chrumky s ananásom, jablkami a jahodami

Odporúčané dávkovanie: Podávajte až 16 sušienok denne

Zloženie: Obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, 4% ovocie, ananás, jablká, jahody, minerálne látky. Akostné znaky: hrubé proteíny 15,5%, oleje a tuky 3,5%, hrubé popoloviny 3%, vláknina 2,5%, vitamín A 9000 mj / kg, vitamín D3 630 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 90 m / kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Druh hlodavca: králik, morča, škrečok, činčila, potkan
Položka bola vypredaná…