Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: info@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Tropiclean prísada do vody Original pre mačky 470ml

Kód: 322677
Neohodnotené
Značka: Tropiclean
€14,99
Skladom

Tropiclean prísada do vody ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako poskytnúť mačke dennú ústnu hygienu, ktorá je veľmi dôležitá. Bez kvalitnej starostlivosti totiž u 70% mačiek starších ako tri roky dochádza k problémom so zubami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean prísada do vody Original pre mačky

Tropiclean prísada do vody ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako poskytnúť mačke dennú ústnu hygienu, ktorá je veľmi dôležitá. Bez kvalitnej starostlivosti totiž u 70% mačiek starších ako tri roky dochádza k problémom so zubami. Tento prípravok z prírodných ingrediencií pomáha udržiavať zdravé ďasná, odstraňovať zubný plak aj kameň, a navyše eliminuje zápach z tlamy, a to až na 12 hodín. Mačky ho ľahko prijímajú a zároveň sa ľahko dávkuje - stačí pridať 1 lyžicu s roztokom do misky s vodou.

  • Prírodný prípravok pre mačky napomáhajúci udržanie zdravej ústnej dutiny
  • Pomáha udržiavať zdravé ďasná a odstraňovať zubný plak aj kameň
  • Eliminuje zápach z papule až na 12 hodín
  • Ľahké dávkovanie - stačí pridať 1 lyžicu do misky s čerstvou vodou (približne do 500 ml)
  • Balenie 470 ml vám vydrží na niekoľko dní

Zloženie: Čistá voda, kyselina citrónová, cetylpyridíniumchlorid, chlorofyl, glycerín, sorban draselný, extrakt z lístkov zeleného čaju.