Royal Canin Kitten Instictive gravy v šťave 12x85g

Kód: 313293
€30,99
Skladom

Kapsička pre mačiatka ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy poskytuje všetky dôležité živiny na splnenie vysokých energetických požiadaviek a podporuje celkové zdravie vášho mačiatka. Podporuje zdravie a prirodzenú obranyschopnosť všetkých dospievajúcich mačiatok do 12 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Canin Kitten Instictive gravy v šťave 12x85g

Kapsička pre mačiatka ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy poskytuje všetky dôležité živiny na splnenie vysokých energetických požiadaviek a podporuje celkové zdravie vášho mačiatka. Je dôležité vedieť, že v druhom štádiu vývoja nie je imunitný systém vášho mačiatka ešte úplne vyvinutý. Krmivo ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť vášho mačiatka vďaka komplexu antioxidantov, ako sú vitamín E, vitamín C, taurín a luteín. Štruktúra krmiva ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy je navrhnutá tak, aby ju mačiatka mohli ľahko žuť, ale aby bola vhodná aj pre mačky.

  • Podpora imunitného systému
  • Ľahko sa žuje
  • Inštinktívne preferencie

Zloženie: mäso a živočíšne deriváty, obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, rastlinné deriváty, minerálne látky, oleje a tuky, kvasnice, rôzne cukry.
Doplnkové látky (v 1 kg): Vitamín D3: 175 IU, E1 (železo): 4 mg, E2 (jód): 0,36 mg, E4 (meď): 2,8 mg, E5 (mangán): 1,3 mg, E6 (zinok): 13 mg.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.14 kg
Kvalita: prémiové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: