Purina DentaLife – LARGE 142 g

Kód: 344407
4,99 €
Skladom

Dentálna maškrta Dentalife značky Purina má špeciálnu štruktúru, ktorá napomáha vyčistiť aj horšie dostupné miesta v psej tlame. Zároveň napomáha znižovať množstvo zubného povlaku a slúži aj ako prevencia pred tvorbou zubného kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina DentaLife - LARGE

Dentálna maškrta Dentalife značky Purina má špeciálnu štruktúru, ktorá napomáha vyčistiť aj horšie dostupné miesta v psej tlame. Zároveň napomáha znižovať množstvo zubného povlaku a slúži aj ako prevencia pred tvorbou zubného kameňa. Maškrta je nízkotučná, bez pridaného cukru a dochucovadiel, napriek tomu si zachováva lákavú chuť. Balenie obsahuje 4 dentálne tyčinky, ktoré sú svojou veľkosťou vhodné pre veľké psy od 25 do 40 kg.

  • Maškrta, u ktorej je vedecky dokázané, že obmedzuje tvorbu zubného kameňa
  • Pomáha obmedzovať tvorbu zubného povlaku
  • Vďaka jedinečnej štruktúre sa čistia aj horšie prístupné zuby
  • Bez cukru, umelých farbív a dochucovadiel
  • Tyčinky sú mäkké a nedráždia psie ďasná
  • Dentalife maškrty majú skvelú chuť av kombinácii so zaujímavou štruktúrou sú pre psov veľkým lákadlom

Zloženie: Obilniny (60 % extrudovaná kukuričná múka, 5 % pšeničná múka), glycerín, minerálne látky, droždie, mäso a vedľajšie živočíšne produkty (1,2 %*), oleje a tuky *zodpovedá 4 % dehydratovaného mäsa a vedľajších živočíšnych produktov 4 % kuracie).

Nutričné ​​látky: Vitamín A (8.500 IE/kg), vitamín D3 (570 IE/kg), vitamín E (60 mg/kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (2,2 mg/kg), monohydrát síranu manganatého (12,5 g/kg), monohydrát síranu zinočnatého (280 mg/kg), selenit sodný (0,31 IE/kg), antioxidanty.

Odporúčané dávkovanie: 1 kus denne. Dbajte na to, aby mal váš pes k dispozícii dostatok čerstvej vody. Majte psa pri kŕmení pod dohľadom. Dodržujte odporúčanú dennú dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálne maškrtky pre psy
Hmotnosť: 0.142 kg
Druh mäsa: bezmäsé
Kvalita: prémiové
Určenie: dentálné
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: veľký

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: