Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kura 1,5 kg

Kód: 343758
15,99 €
Skladom

Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kura je krmivo superprémiovej kvality, ktoré mačiatkam zaisťuje dostatočnú ochranu v období imunitného okna, čakankový koreň potom podporuje zdravé trávenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kura 1,5 kg

Doprajte svojmu mačiatku vynikajúcu výživu, ktorú potrebuje pre zdravý rast a vývoj. Granule PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START navrhli odborníci špeciálne pre mačiatka od jedného mesiaca. Ich hlavnou zložkou sú kuracie kúsky a celkové zloženie krmiva vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov.

Krmivo PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START Kitten obsahuje kolostrum, ktoré posilňuje imunitu mačiatok až o 50 %*. Vďaka DHA podporuje zdravý zrak a správny vývoj mozgu. Má vysoký obsah bielkovín a vyvážených minerálnych látok, ktoré napomáhajú zdravému rastu kostí a svalov. PURINA® PRO PLAN® HEALTHY START zaistí vášmu mačiatku optimálnu výživu až do dvanástich mesiacov veku.

Vyskúšajte krmivá HEALTHY START a podporte zdravý a spokojný život vášho mačiatka. Krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky.

Po prvom roku života vášho mačiatka prejdite na náš rad Adult. PURINA® PRO PLAN® ponúka rozmanité receptúry s podporným zložením, ako sú napríklad RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE alebo LIGHT. Samozrejmosťou je aj ponuka kapsičiek a paštét pre mačky. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRO PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Interný výskum spoločnosti Purina, 2010. Vplyv mledziva na imunitné reakcie, vzorka 24 mačiatok, trvanie 44 týždňov.

  • Kolostrum posilňuje prirodzenú obranyschopnosť mačiatok až o 50 %* (*Interný výskum Purina, 2010, Vplyv kolostra na imunitné reakcie, vzorka 24 mačiatok, trvanie 44 týždňov).
  • Krmivo obsahuje DHA pre zdravý zrak a vývoj mozgu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a vyváženému podielu minerálov podporuje aj zdravý rast kostí a svalov.
  • Hlavnou zložkou sú kúsky kurčaťa.
  • Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Veľkosť balenia: 1,5 kg

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (20 % kuracie vrátane chrbta a hrude), sušené hydinové bielkoviny, ryža, pšeničný lepok, živočíšne tuky, kukurica, múčka z kukuričnej bielkoviny, hrachová bielkovina, kukuričný škrob, sušené vajcia, minerálne látky,  dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice, rybí tuk, mledzivo (0,10 %).

Analytické zložky: hrubý proteín: 40 %, hrubý tuk: 20 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 1 %, DHA: 0,05 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: vit A: 36 500; vit D3: 1200; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 160); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,5); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 17); síran manganatý monohydrát: (Mn: 60); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 150); seleničitan sodný: (So: 0,18). Antioxidanty.

m.j.= medzinárodná jednotka

Kŕmny návod:

Vek v mesiacoch Iba granuly Granuly + mokré krmivo (85 g)
1 40 g 15 g + mokré krmivo*
2 55 g 30 g + mokré krmivo*
3 60 g 40 g + mokré krmivo*
4 65 g 45 g + mokré krmivo*
6 - 12 70 g 50 g + mokré krmivo*

 

Mačiatka môžete postupne začať učiť na krmivo PRO PLAN® Kitten od veku 3–4 týždňov. Krmivo zmiešajte s vodou, aby sa mačiatku lepšie hrýzlo. Akonáhle začne mačiatko viac jesť, zvyšujte množstvo krmiva a zároveň znižujte množstvo pridávanej vody do doby, kým bude mačiatko schopné prijímať krmivo samotné. Tehotné a dojčiace mačky kŕmte podľa potreby, a to minimálne 70 g/deň alebo 100 g/deň. Viac informácií získate u vášho veterinárneho lekára alebo na www.proplan.cz. Každé mačiatko je iné. Kŕmnu dávku a čas kŕmenia prispôsobte úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky mačky sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Aby ste sa vyhli náhlym zmenám v strave, postupne nahrádzajte časť existujúceho krmiva vášho mačiatka touto vzorkou, a to podľa pokynov v kŕmnom návode.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.54 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: mačiatko
Veľkosť balenia: 10,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: