Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Pro Plan Dog Sensitive Skin Adult 7+ Medium&Large losos 14kg

Kód: 329931
Doprava zdarma
78,99 €
Skladom

Kompletné suché krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien starších ako 7 rokov s citlivou kožou. Krmivo vytvorené veterinármi na základe vedeckých poznatkov pre psov s citlivou kožou obsahuje živiny, ktoré podporujú celkové zdravie vášho psa a udržujú zdravú kožu a lesklú srsť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Dog Sensitive Skin Adult 7+ Medium&Large losos 14kg

Kompletné suché krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien starších ako 7 rokov s citlivou kožou.

Krmivo vytvorené veterinármi na základe vedeckých poznatkov pre psov s citlivou kožou obsahuje živiny, ktoré podporujú celkové zdravie vášho psa a udržujú zdravú kožu a lesklú srsť. Receptúra ​​obsahuje špeciálnu kombináciu živín OPTIDERMA zameranú na zdravie kože. Patria medzi ne bielkoviny, ako zdroj aminokyselín, esenciálne mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a zinok. Tieto živiny preukázateľne podporujú zdravú kožu a krásnu srsť. Krmivo obsahuje vybrané zdroje bielkovín, ako je losos, kukurica, sója, sušené vajcia, ryža, sušená repná dužina a kvasnice, ktoré pomáhajú obmedzovať problémy s kožou u citlivých psov, a kľúčové živiny, ktoré podporujú zdravé kĺby, a prispieva k aktívnemu staršieho psa.

  • Pre staršie psy s citlivou kožou
  • Unikátna kombinácia živín OPTIDERMA
  • S mäsom z lososa

Zloženie: Losos* (17 %), ryža* (16 %), kukuričná lepková múčka*, dehydrované bielkoviny z lososa*, kukuričný škrob, kukurica*, sójová múčka*, živočíšny tuk, minerálne látky, sušená repná dužina, celulóza, sušené vajcia*, sójový olej, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, rybí tuk.

*Zdroje bielkovín

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 14.3 kg
Druh mäsa: rybie
Krmivo určenie: špeciálne
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénne
Vek psa: senior
Veľkosť psa: stredný, veľký

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: