Kapsička Pro Plan Cat Healthy Start Kitten morka 85 g

Kód: 348970
1,38 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kapsičku Pro Plan Cat Healthy Start Kitten morka vyvinuli zverolekári a špecialisti s ohľadom na potreby pre mačiatka do 12 mesiacov veku. Jedná sa o vysoko kvalitnú výživu s neodolateľnou chuťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsička Pro Plan Cat Healthy Start Kitten morka 85 g
 
PURINA® PRO PLAN® Kitten HEALTHY START s morkou v šťave je kompletné krmivo pre mačiatka. Pomáha podporovať správny vývoj zraku a mozgu.
 
Benefity:
  • Vysoko kvalitná každodenná výživa
  • Podporuje zdravý rozvoj vitálnych funkcií
  • Pomáha podporovať zrak a vývoj mozgu
  • Pomáha podporovať zdravý rast kostí a svalov
  • Podporuje dobrú hydratáciu*

* Rovnako ako všetky mokré krmivá pre mačky

Veľkosť balenia: 85 g

Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho morka 4 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, oleje a tuky, minerálne látky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, cukry.

Analytické zložky: vlhkosť: 78 %, hrubý proteín: 12,5 %, obsah tuku: 4,0 %, obsah anorganických látok: 2,4 %, hrubá vláknina: 0,3 %, DHA: 0,01 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vitamín A: 1300; vitamín D3: 175; vitamín E: 295; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 15); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,46); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 1,1); síran manganatý monohydrát: (Mn: 2,2); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 22); taurín: 590. Zchutňujúce látky.

Kŕmny návod: pozri tabuľku odporúčaných denných kŕmnych dávok. Mačiatka vo veku od 6 do 12 týždňov kŕmte 2½ až 3 kvapôčkami denne; od 12. do 26. týždňa podávajte 3 až 4 kapsičky denne; od 26. do 52. týždňa podávajte 4 kapsičky denne najmenej v 2 samostatných dávkach. Každé mačiatko je iné. Kŕmnu dávku a čas kŕmenia prispôsobte úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Pre gravidné a dojčiace mačky: Kŕmte podľa apetítu mačky, najmenej 31/2-51/2 kvapôčok denne s prihliadnutím na graviditu alebo dojčenie. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Dodatočné parametre

Kategória: Paštéty pre mačky
Hmotnosť: 0.085 kg
Druh mäsa: morčacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 85 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: