Pedigree kapsička mixovaný výber so zeleninou v šťave 40pack

Kód: 349679
20,39 €
Skladom

Voňavá a šťavnatá kapsička pre malé plemená je kompletným krmivom na každý deň. Vybrané druhy mäsa a čerstvá zelenina sú bohatým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a vlákniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pedigree kapsička mixovaný výber so zeleninou v šťave 40pack

Kapsičky Pedigree sú 100% kompletné a vyvážené, výživné mokré krmivo pre psov. Sú to veľmi chutné každodenné potraviny, ktoré vášho psa nadchnú. Vo forme ľahko otvárateľných vrecúšok predstavuje ideálnu porciu čerstvých a zdravých potravín. Kapsičky pre psov, vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu, obsahujú všetky dôležité živiny na podporu optimálneho trávenia, zdravej kože a srsti, prirodzenej imunity a zdravých kostí. Kapsuly neobsahujú umelé farbivá, príchute ani konzervačné látky.

  • 100% kompletné chutné a vlhké krmivo pre dospelé psy
  • Kapsule, ktoré pomáhajú podporovať zdravé kosti, dobré trávenie, zdravú kožu a srsť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Sú ideálne ako čerstvé zdravé jedlo, ktoré sa konzumuje samostatne alebo ako doplnok k suchej strave.
  • Neobsahuje umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky
  • Vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham Center for Pet Nutrition

Zloženie:

S hovädzím mäsom: mäso a živočíšne produkty (40 %, z toho 4 % hovädzieho mäsa), rastlinné bielkovinové extrakty, rastlinné produkty (vrátane 0,5 % repnej dužiny), minerálne látky, oleje a tuky (vrátane 0,5 % slnečnicového oleja).

S kuracím mäsom: mäso a živočíšne deriváty (40 %, z toho 4 % kuracieho mäsa), rastlinné bielkovinové extrakty, rastlinné produkty (vrátane 0,5 % repnej dužiny), minerálne látky, oleje a tuky (vrátane 0,5 % slnečnicového oleja)

S jahňacím mäsom: mäso a živočíšne produkty (40 %, z toho 4 % jahňacie mäso), rastlinné bielkovinové extrakty, rastlinné produkty (vrátane 0,5 % repnej drene), minerálne látky, oleje a tuky (vrátane 0,5 % slnečnicového oleja)

Pre hydinu: mäso a živočíšne produkty (40 %, z toho 4 % hydina), rastlinné bielkovinové extrakty, rastlinné produkty (vrátane 0,5 % repných výliskov), minerálne látky, oleje a tuky (vrátane 0,5 % slnečnicového oleja).

Analytické zložky: bielkoviny 7,5 %, tuk 5,5 %, anorganické látky 2 %, vláknina 0,3 %, vlhkosť 82 %, vápnik 0,4 %. Extra na 1 kg: vitamín D₃: 250 IU, vitamín E: 66 mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,56 mg, síran meďnatý pentahydrát: 8,2 mg, síran železnatý monohydrát: 15 mg, síran mangánatý monohydrát: 8,4 mg, síran zinočnatý monohydrát: 71,2 mg.

Technologické prísady: Cassia Gum: 2100 mg

Dodatočné parametre

Kategória: Psie kapsičky
Hmotnosť: 4.44 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: