Hands-Free Vodítko Lishinu3 3in1 Black XS 2-4 kg

Kód: 350882
57,49 €
Skladom (1 KS)

Špeciálne "hands-free" vodítko s originálnym inteligentným systémom, ktorý vám umožní udržať psa bezpečne na vodítku a zároveň mať voľné ruky. Model 3v1 má nastaviteľnú dĺžku koncovej časti. Veľkosť XS (2-4 kg).

Detailné informácie

Podrobný popis

Hands-Free Vodítko Lishinu3 3in1 Black XS 2-4 kg

Lishinu je prvé vodítko na svete s inteligentným systémom, ktorý vám umožní mať pri venčení domáceho maznáčika voľné obe ruky. Vodítko Lishinu funguje podobne ako tradičné navíjacie vodítko, ale nemusíte ho držať v ruke. Vodítko si jednoducho pripevnite na zápästie a môžete sa voľne pohybovať, rovnako ako váš pes. V prípade potreby môžete odvíjanie vodítka zastaviť jednoduchým potiahnutím ruky! Ak radšej držíte vodítko v ruke, môžete ho stále používať a zastaviť odvíjanie pomocou tlačidla. Na miestach a v situáciách, kde potrebujete mať svojho domáceho miláčika ešte viac pod kontrolou, môžete vodítko držať za koncovú časť, ktorá je na tento účel prispôsobená. Jednoduché zapínanie na suchý zips umožňuje jednoduché zapínanie na zápästí, ale aj rýchle odopnutie v prípade núdze, ako aj možnosť pripevniť vodítko na rôzne iné miesta, keď potrebujete psa priviazať. Vodítko je dlhé tri metre.

Vodítko je vyrobené z odolných plastov, ktoré sa používajú v automobilovom priemysle, patentovaný uzamykací systém je vyrobený z mimoriadne pevnej ocele a samotné vodítko je vyrobené z padákovej šnúry, ktorá je testovaná na zaťaženie 120 kg. Vodítko má kovovú karabínku a je doplnené reflexnými prvkami a vymeniteľným krytom, takže si každý môže vybrať vlastnú farbu a dizajn vodítka. V mieste upevnenia na zápästí je vodítko polstrované a podšité neoprénom a spona má bezpečnostný zámok na rýchle uvoľnenie v prípade potreby.

  • patentovaný inteligentný systém
  • voľné ruky pri chôdzi
  • intuitívne ovládanie a jednoduché upevnenie
  • rôzne spôsoby držania
  • možnosť pripojenia
  • bezpečnostný zámok

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.24 kg
Design: Hands-Free
Dĺžka vôdzky: 3 m
Druh vôdzky: lanko
Farba: čierna
Materiál: plast
Veľkosť: XS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: