Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Hands-Free Vodítko Lishinu3 3in1 Black S 5-7 kg

Kód: 350885
57,49 €
Skladom

Špeciálne "hands-free" vodítko s originálnym inteligentným systémom, ktorý umožňuje mať psa bezpečne na vodítku a pritom mať voľné ruky. Model 3in1 má nastaviteľnú dĺžku koncovej časti. Veľkosť S (5-7 kg).

Detailné informácie

Podrobný popis

Hands-Free Vodítko Lishinu3 3in1 Black S 5-7 kg

Lishinu je prvé vodítko na svete s inteligentným systémom, ktoré umožňuje mať pri venčení vášho maznáčika obe ruky voľné. Vodítko Lishinu funguje podobne ako klasické navíjacie vodítko, ale nemusíte ho držať v ruke. Vodítko si jednoducho pripevníte na zápästie a môžete sa voľne pohybovať, rovnako tak aj váš pes. V prípade nutnosti môžete odvíjanie vodidla zastaviť jednoduchým trhnutím ruky! Pokiaľ vodítko predsa len radšej držíte v ruke, aj tak ho možno použiť a odvíjanie zastavovať tlačidlom. V miestach a situáciách, kde potrebujete mať vášho maznáčika ešte viac pod kontrolou je možné vodítko držať za koncovú časť, ktorá je na tento účel prispôsobená. Jednoduché zapínanie na suchý zips umožňuje ľahké zapnutie na zápästí, ale aj rýchle rozopnutie v prípade núdze, a zároveň aj možnosť pripevnenia vodidla na rôzne iné miesta, keď potrebujete psa uviazať. Pri modeli 3in1 je koncová časť nastaviteľná v rozmedzí 0,5-1 m a model tak kombinuje všetky výhody Lishinu a klasického vodítka, čo sa hodí napríklad u menších psov. Vodítko je tri metre dlhé.

Vodítko je vyrobené z odolných plastov, ktoré sa používajú v automobilovom priemysle, patentovaný uzamykací systém je vyrábaný z extra pevnej ocele, vlastné vodítko je z padákovej šnúry, ktorá je testovaná za záťaž 120 kg. Vodítko má kovovú karabínu a je doplnené o reflexné prvky a vymeniteľný kryt, vďaka čomu si každý môže zvoliť svoju farbu a dizajn vodítka. V mieste uchytenia na zápästí je vodítko polstrované a vyložené neoprénom, zapínanie má bezpečnostnú poistku pre rýchle rozopnutie v prípade potreby.

  • patentovaný inteligentný systém
  • voľné ruky pri venčení
  • intuitívne ovládanie a ľahké zapínanie
  • rôzne spôsoby držania
  • možnosť pripevnenia
  • bezpečnostná poistka

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.24 kg
Design: Hands-Free
Dĺžka vôdzky: 3 m
Druh vôdzky: lanko
Farba: čierna
Materiál: plast
Veľkosť: S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: