Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Fitmin dog Purity Trávenie a detoxikácia tablety 70 ks

Kód: 345328
9,99 €
Skladom

Doplnok pre psy určený na detoxikáciu organizmu a stabilizáciu črevnej mikroflóry. Blahodárne pôsobí počas plánovaného odčervenia aj v čase zmeny krmiva. Priaznivo pôsobí na tráviaci trakt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitmin dog Purity Trávenie a detoxikácia

Výživový doplnok pre psy, ktorý upokojuje zažívanie a zároveň detoxikuje a stabilizuje črevnú mikroflóru. Blahodárne pôsobí počas plánovaného odčervenia aj v čase zmeny krmiva. Priaznivo pôsobí na tráviaci trakt. Má formu tabliet, ktoré zaisťujú ľahké dávkovanie. Doplnok by mal byť podávaný pravidelne, najlepšie 2x denne (množstvo tabliet rozdeliť do dvoch porcií, tzn. pes vážiaci 10 kg by mal dostať 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer).

  • Výživový doplnok pre psy
  • Podporuje trávenie vďaka obsahu humínových kyselín, prebiotík a probiotík
  • Pomáha upraviť mikroflóru v tráviacom trakte
  • Stabilizované 100% prírodne
  • V praktickej fľaštičke

Zloženie: Leonardit 70%, pivovarské kvasnice, riasa chlorella, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9,8%.

Analytické zložky: Hrubý proteín 13 %, hrubé oleje a tuky 1 %, hrubá vláknina 5,5 %, hrubý popol 11,4 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečivá pre psy
Hmotnosť: 0.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: