Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast Klietka HL ARENA 80 čierna

Kód: 324868
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
135,39 €
Skladom

Klietka ARENA 80 pre králiky alebo morčatá poskytuje zvieratám dostatok priestoru a voľnosť pohybu. Kombinácia dreva a drôtených stien je príjemná pre vašich domácich miláčikov aj pre vás. Súčasťou je kompletné vybavenie. Rozmery 82x52x45,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast Klietka HL ARENA 80 čierna

Drevo klietky pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pevná mriežka je ošetrená čiernym lakom odolným proti poškriabaniu. Klietky ARENA poskytujú vašim domácim miláčikom všetok komfort. Klietka obsahuje senník, plastovú misku, napájačku, domček s úžitkovou policou a rebrík. Zvýšené okraje na dne klietky pomáhajú udržať neporiadok vo vnútri, kým si sami nevykonáte jednoduchú údržbu, a to aj pomocou vysúvacieho dna klietky.

  • Klietka ponúka dostatok priestoru a voľnosť pohybu
  • Materiál drevo a kovové pletivo
  • Plne vybavené
  • Jednoduchá údržba
  • Rozmery 82x52x45,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, prepravky pre hlodavce
Hmotnosť: 10.24 kg
Druh hlodavca: králík, morče
Typ: klietka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: