Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Purina Dentalife Medium Multipack 24 tyčiniek

Kód: 347947
16,59 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Dentálna pochúťka, ktorá psovi nielen zachutí, ale pomôže mu osviežiť dych, vyčistiť aj zle dostupné zadné zuby a obmedziť tvorbu zubného kameňa. Navyše je maškrta nízkotučná a vďaka špeciálnej mäkšej pórovitej textúre šetrne masíruje ďasná psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Dentalife Medium Multipack

Dentálna maškrta vo forme tyčiniek pomôže psovi vyčistiť aj zle dostupné zadné zuby. Dentálna pochúťka pomáha psovi nielen čistiť aj zle dostupné zadné zuby, ale zároveň obmedziť tvorbu zubného kameňa, osviežiť dych. Tyčinky sú nízkotučné a majú špeciálnu mäkšiu pórovitú textúru, ktorá pri žuvaní šetrne masíruje ďasná psa a udržuje ich zdravé. Tyčinky obsahujú vitamín D a vápnik a je bez obsahu aktívnych chemických látok, umelých farbív a aróm. Pre stredného psa s hmotnosťou od 10 kg do 25 kg je tyčinku vhodné podávať jedenkrát denne. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Dohliadajte vždy na svojho psa počas podávania maškrty. Dodržujte kŕmny návod a psovi doprajte denne dostatok pohybu.

  • Multipack 24 dentálnych tyčiniek pre psy strednej veľkosti
  • Udržuje zuby zdravé a pomáha čistiť aj zle dostupné zadné zuby
  • Obmedzuje tvorbu zubného kameňa a povlaku
  • Obsahuje nízky obsah tuku
  • Šetrne masíruje ďasná psa
  • Obsahuje vitamín D a vápnik
  • Bez obsahu chemických látok, umelých farbív a aróm

Zloženie: Obilniny (extrudovaná kukuričná múka 60 %, pšeničná múka 5 %), glycerol, minerálne látky, kvasnice, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 1,2 %, oleje a tuky. Zodpovedá 4 % dehydratovaného mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu (kurča 4 %).

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.68 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: dentálné
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: