Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Cat-Gato Akvarium Pacific 60x30x30cm

Kód: 322093
Doprava zdarma
Značka: Cat-Gato
74,90 €
Skladom

Aj rybičky sú domáci miláčikovia. Doprajte im to najlepšie. Kvalitný sklenený akváriový set v čiernej farbe. Zaobstarajte si ideálnu štartovaciu sadu s jednoduchou obsluhou a spoľahlivou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cat-Gato Akvárium Pacific 60 x 30 x 30 cm

Akvarijný set Pacific je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých chovateľov rybičiek. Tento set obsahuje všetko potrebné na okamžitý štart. ideálny pomer cena/výkon.

Akvarijný set v čiernej farbe s objemom 54 l. Súčasťou setu je plastový kryt opatrený 15 W žiarovkou, vo vrchnej časti krytu je klapka, ktorá slúži na kŕmenie rybičiek. Ďalej obsahuje filter, vykurovanie, teplomer, pozadie, sieťku na ryby a čerpadlo. Akvárium vrátane jeho výbavy je kvalitne spracované, filter zaistí čistú vodu a kvalitné osvetlenie zdôrazňuje prirodzené farby rybičiek.

  • Sklenené akvárium
  • Objem 54 L
  • S osvetlením
  • Čierna farba vrátane veka
  • 9,5 kg
  • 60 x 30 x 30 cm
  • Akvarijný komplet
  • Hrúbka skla 4 mm

Podrobné informácie o sete:

Regulovaný filter: Malý úsporný filter s regulovaným výkonom s molitanovou filtračnou výplňou. Molitan sa dá ľahko vymeniť alebo nahradiť uhlím a ďalšími náplňami.

Ohrievač: ohrievače sú vybavené termostatom na reguláciu teploty a podľa setu sú dva druhy 50 a 100 W. Je ponorné.

Sieťka na ryby: Jednoduchý výlov rýb.

Akváriové pozadie: V prírodnom vzhľade.

LED osvetlenie: Úsporné s dlhou životnosťou.

Teplomer: Možno ľahko pripevniť na stenu akvária.

Dodatočné parametre

Kategória: Akvária a akvarijne sety
Hmotnosť: 10.5 kg
Druh: akvárium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: