Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

CANIBAQ Classic konzerva pes - hydina 10 x 415 g

Kód: 350968
8,29 €
Skladom

Doprajte svojmu psovi českú kvalitu z Orlických hôr. Kompletné mokré krmivo CANIBAQ Classic pre dospelých psov s kuracím mäsom. Doprajte svojmu psovi nálož šťavnatých kúskov kuracieho mäsa v lahodnej omáčke. Šťavnaté čerstvé kúsky zaujmú nejedno vyberavé stvorenie. Česká firma Dibag je na trhu 20 rokov pre spokojnosť domácich zvierat aj ich majiteľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANIBAQ Classic konzerva pes - hydina 10 x 415 g

CANIBAQ Classic je šťavnatá konzerva pre dospelých psov všetkých plemien. Doprajte svojmu psovi českú kvalitu z Orlických hôr. Dibag je česká firma pôsobiaca 20 rokov na trhu. Ako prví v Česku zaviedli technológiu pridávania čerstvého mäsa do procesu výroby krmív. Používajú strojovo vykostené mäso vysokej kvality a čerstvé mäso do granúl spracovávajú bez zbytočných tepelných úprav pre zachovanie živín v špičkovej kvalite.

  • Konzerva pre dospelých psov
  • Výhodné balenie 10 x 415 g
  • Obsahuje kúsky kuracieho mäsa v lahodnej omáčke
  • Čerstvé mäso v špičkovej kvalite
  • Neobsahuje konzervanty ani umelé farbivá
  • Obsahuje vitamín D3 pre zdravé kosti

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (kuracie mäso 4 %), obilniny, minerálne látky, premix

Analytické zložky: Vlhkosť 81 %, hrubý proteín 7 %, hrubé oleje a tuky 3,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popol 3,5 %

Doplnkové látky na 1 kg: Vitamín A 1.600 m.j., vitamín E (alfatokoferol) 10 mg, vitamín D3 330 m.j

Dodatočné parametre

Kategória: Konzervy pre psy
Hmotnosť: 0.42 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: