Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Akvárium BIORB TUBE MCR čierne 30l

Kód: 342819
374,99 €
Skladom

Moderné a kvalitné akvárium BIORB TUBE MCR je vyrobené z akrylu, ktorý je 10-krát odolnejší ako bežné sklo. Akrylová živica tiež lepšie udržiava teplo ako sklo, takže spotrebujete menej energie na vykurovanie. Akvárium obsahuje inteligentné osvetlenie MCR LED s diaľkovým ovládaním, ktoré má dlhú životnosť. Luxusné akvárium nepotrebuje takmer žiadnu údržbu, je ideálne na chov malých rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akvárium BIORB TUBE MCR čierne 30l

Všetky akvária biOrb sú vybavené filtrom umiestneným na dne akvária, kde sa prirodzene usadzuje pevný odpad. Filter preto pracuje tam, kde je najviac nečistôt. Balenie obsahuje dve vrecúška na úpravu vody - prípravok na úpravu vody (5 ml) a prospešné baktérie (5 ml). Okrem toho filtračná kazeta, keramické kamene, vzduchový kameň. Návod na použitie je súčasťou balenia.

  • Materiál akryl
  • Inteligentné osvetlenie MCR LED
  • Takmer bezúdržbové, ideálne na chov malých rýb
  • Filter na dne akvária
  • Ďalšie príslušenstvo filtračná vložka, keramické kamene, vzduchový kameň
  • Pokyny sú súčasťou balenia
  • Rozmery Ø 32,8 cm, výška 51,5 cm, objem 30 l

Dodatočné parametre

Kategória: Akvaristika
Hmotnosť: 6 kg
Druh: akvárium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: