WHISKAS granule s tuniakom 14kg

Kód: 339150
44,89 €
Skladom

Voňavé a chutné granule s tuniakom pre maškrtné mačky. Whiskas obsahujú prírodné oleje pre krásny, mäkký a žiarivo lesklý kožúšok, vitamín A a taurín na udržanie výborného zraku a vyvážený pomer minerálnych látok, ktoré prispievajú k zdraviu močových ciest mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

WHISKAS tuniak

Voňavé a chutné granule s tuniakom pre maškrtné mačky. Whiskas obsahujú prírodné oleje pre krásny, mäkký a žiarivo lesklý kožúšok, vitamín A a taurín na udržanie výborného zraku a vyvážený pomer minerálnych látok, ktoré prispievajú k zdraviu močových ciest mačky. S omega 6 mastnými kyselinami a zinkom pre podporu zdravej kože a srsti. Pestrosť a atraktivitu tohto krmiva zaisťuje kombinácia piatich rôznych druhov granúl, vrátane jedinečných chrumkavých vankúšikov s náplňou, na ktorých si Vaša mačka skutočne pochutí.

  • Neodolateľná vôňa a chuť tuniaka
  • Päť rôznych druhov granúl vrátane chrumkavých vankúšikov s náplňou
  • Pre dospelé mačky od 1 roka
  • S vitamínmi a minerálnymi látkami pre celkovú vitalitu a podporu močových ciest, i zraku
  • Výhodné veľké balenie
  • Prírodné oleje pre zdravú a lesklú srsť
  • Omega 6 mastné kyseliny

Zloženie: Obilniny (min. 4%), mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 4% pečene v náplni vankúšikov), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky (min. 0.1% slnečnicového oleja), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky , ryby a vedľajšie výrobky z rýb (obsahuje min. 4% tuniaka v béžových granuliach), zelenina (min. 4% mrkvy v oranžových granuliach, min. 4% hrášku v zelených granuliach).

Analytické zložky: Proteín 32%, tuky 11%, anorganické látky 8%, vláknina 1.5%, vápnik 1.1%, fosfor 1%, taurín 1000 mg / kg.

Doplnkové látky: Antioxidanty - doplnkové látky ES, s farbivami - prídavné látky ES. Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamín A 14000 IU, Vitamín D3 1550 IU, Vitamín E 170 mg, síran meďnatý pentahydrát 25 mg, síran manganatý monohydrát 22 mg, jodid draselný 2.1 mg, síran zinočnatý monohydrát 100 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 14.13 kg
Druh mäsa: rybie
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: