Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

Tropiclean sprej pre ľahké rozčesávanie 473ml

Kód: 340226
Neohodnotené
Značka: Tropiclean
€15,99
Skladom

Uľahčite si rozčesávanie psej srsti. Bezoplachový sprej Tropiclean s obsahom vitamínu E vám v tom pomôže. Bezoplachová formula navyše odpudzuje nečistoty a šetrne odstraňuje strapatú srsť. Rýchlo preniká do spletenej a zamotanej srsti a vďaka tomu znižuje potrebu vyčesávania srsti až o 50 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean sprej pre ľahké rozčesávanie

Uľahčite si rozčesávanie psej srsti. Bezoplachový sprej Tropiclean s obsahom vitamínu E vám v tom pomôže. Bezoplachová formula navyše odpudzuje nečistoty a šetrne odstraňuje strapatú srsť. Rýchlo preniká do spletenej a zamotanej srsti a vďaka tomu znižuje potrebu vyčesávania srsti až o 50 %. Sprej z rastlinných zložiek a príjemnej vône je vhodné používať na čistú a umytú srsť. Na kúpeľ, pred aplikáciou spreja, odporúčame šampóny Tropiclean. Sprej je ale možné používať aj bez predchádzajúceho kúpeľa zvieraťa.

  • Bezoplachový sprej pre ľahké vyčesávanie
  • Rýchlo preniká do strapatej srsti
  • Znižuje potrebu vyčesávania až o 50 %
  • Prírodné zloženie

Zloženie: Destilovaná voda, hydrolizovaný rastlinný proteín, organická zmes (harmančekový extrakt, kivi extrakt, extrakt slezu, extrakt awapuhi) proprietárnej kationaktívnej emulzie, vône, vitamín E.