Tropiclean prísada do vody na srsť a kožu 470ml

Kód: 322672
€15,90
Skladom

TropiClean prísada do vody ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako sa starať nielen o ústnu hygienu vášho psa, ale aj o jeho srsť a kožu. Extrakt z lístkov zeleného čaju osvieži dych a omega mastné kyseliny sa postarajú o krásnu srsť a zdravú kožu.

Detailné informácie

Podrobný popis

TropiClean prísada do vody pre ústnu hygienu, srsť a kožu

TropiClean prísada do vody ponúka jednoduchý a efektívny spôsob, ako sa starať nielen o ústnu hygienu vášho psa, ale aj o jeho srsť a kožu. Bez pravidelnej starostlivosti dochádza u 70% psov starších ako tri roky k problémom so zubami. Tento prípravok z prírodných ingrediencií pomáha udržiavať zdravé ďasná, odstraňovať zubný povlak i kameň, a navyše eliminuje zápach z papule, a to až na 12 hodín. Vďaka obsahu omega 3 a 6 mastných kyselín sa zároveň prípravok stará o srsť a zdravšiu kožu. Psy ho ľahko prijímajú vďaka praktickému podaniu. Jednu lyžicu prípravku stačí zamiešať do misky s vodou.

  • Prírodný prípravok na ústnu hygienu
  • Účinne bojuje proti zubnému povlaku a kameňu
  • Eliminuje zápach z papule
  • S obsahom omega 3 a 6
  • Jednoduché podanie

Zloženie: Čistá voda, kyselina citrónová, cetylpyridinium-chlorid, chlorofyl, glycerín, sorban draselný, fruktooligosacharidy, extrakt hemicelulózy, extrakt z lístkov zeleného čaju.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika a hygiena pre psy
Hmotnosť: 0.45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: