Tropiclean kvapky na čistenie uší 110ml

Kód: 322682
€10,90
Skladom

Ušné kvapky pre psy aj mačky, ktorý prinášajú okamžitú úľavu. Zdravé uši bez zápalov, kvasiniek alebo raniek napríklad od oste bude mať váš maznáčik vďaka ušným kvapkám Tropiclean. Starostlivosť o uši psov a mačiek by mala byť pravidelnou rutinou a kvapky od Tropicleanu túto rutinu uľahčia a zaistia správnu ušnú hygienu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean kvapky na čistenie uší

Zdravé uši bez zápalov, kvasiniek alebo raniek napríklad od oste bude mať váš maznáčik vďaka ušným kvapkám Tropiclean. Starostlivosť o uši psov a mačiek by mala byť pravidelnou rutinou a kvapky od Tropicleanu túto rutinu uľahčia, zaistia správnu ušnú hygienu a prinesú okamžitú úľavu. Kvapky obsahujú jemnú, rýchlo pôsobiacu formulu, ktorá pomáha odstraňovať ušný maz a redukovať ušný zápach. Vďaka praktickému tvaru fľaštičky sa ľahko aplikujú. Fľaštičku stačí len poriadne pretrepať a kvapky nakvapkať do ušného kanálika. Spodná časť ucha sa následne jemne premasíruje a vatovým tampónom sa dočistia prístupné časti ucha. Čistenie je vhodné vykonávať 2-3 × týždenne alebo pred a po kúpaní.

  • Kvapky na čistenie uší psov a mačiek
  • Žiadne dráždenie, okamžitá úľava
  • Odstraňujú ušný maz a redukujú ušný zápach
  • Odporúčané používať pravidelne
  • Vhodná prevencia proti zápalom aj infekciám

Zloženie: Voda, propylénglykol, alfa-hydroxy kyselina boritá, izopropanol, kyselina salicidová, kyselina octová, dezodorant.

UPOZORNENIE: Držte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami alebo sliznicami. V prípade kontaktu s očami vyplachujte pod prúdom tečúcej vody po dobu 15 minút. Pokiaľ podráždenie pretrváva, kontaktujte veterinára. Nepoužívajte na otvorené rany.

Dodatočné parametre

Kategória: Očná a ušná starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: