Pro Plan Dog Sensitive Digestion Adult Medium jahňacie 3kg

Kód: 340219
33,29 €
Skladom

Purina Pro Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje optigest, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov na podporu zdravia tráviaceho traktu u psov so sklonom k ​​problémom s trávením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Dog Sensitive Digestion Adult Medium jahňacie 3kg

Purina Pro Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje optigest, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov na podporu zdravia tráviaceho traktu u psov so sklonom k ​​problémom s trávením. Optigest je vytvorený veterinármi a špecialistami na výživu, a je to kombinácia špecifických zložiek, ktoré pomáhajú zdraviu tráviaceho systému. Obsahuje vybrané zdroje prebiotík s klinicky overeným účinkom na zlepšenie rovnováhy črevnej mikroflóry. Obsahuje aj bentonit, ktorý viaže nadbytočnú vodu a napomáha zlepšiť kvalitu výkalov. Krmivo je vyrobené z ľahko stráviteľných zložiek, ktoré uľahčujú vášmu psovi trávenie potravy. Šetrný proces výroby krmiva uchováva vysokú kvalitu vstupnej suroviny - jahňacieho 19%. Krmivo obsahuje všetky živiny, ktoré váš pes potrebuje na udržanie dlhodobého zdravia a dobrej kondície. Krmivo neobsahuje pšenicu. Obsah balenia je 14 kg.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných plemien
  • Pre psy s citlivým trávením
  • Obsahuje prebiotiká – na zlepšenie črevnej mikroflóry
  • Obsahuje 19% jahňacieho mäsa
  • Neobsahuje pšenicu
  • Veľmi chutné a dobre stráviteľné krmivo
  • Obsah balenia 3 kg

Zloženie: Jahňacie (19%), kukurica, dehydrované hydinové bielkoviny, kukuričná krupica, ryža (8%), živočíšny tuk, sušená repná dužina, sójová múčka, vedľajšie výrobky živočíšneho tuku, kukuričná lepková múčka, minerálne látky, rybí tuk. 

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: jahňacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénné
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 3 kg
Veľkosť psa: stredný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: