Purina Pro Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa 3k g

Kód: 340219
€33,29
Skladom

Purina Pro Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje optigest, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov na podporu zdravia tráviaceho traktu u psov so sklonom k ​​problémom s trávením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Pre Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa

Purina Pro Plan Dog OptiDigest Medium Adult Sensitive Digestion jahňa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje optigest, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov na podporu zdravia tráviaceho traktu u psov so sklonom k ​​problémom s trávením. Optigest je vytvorený veterinármi a špecialistami na výživu, a je to kombinácia špecifických zložiek, ktoré pomáhajú zdraviu tráviaceho systému. Obsahuje vybrané zdroje prebiotík s klinicky overeným účinkom na zlepšenie rovnováhy črevnej mikroflóry. Obsahuje aj bentonit, ktorý viaže nadbytočnú vodu a napomáha zlepšiť kvalitu výkalov. Krmivo je vyrobené z ľahko stráviteľných zložiek, ktoré uľahčujú vášmu psovi trávenie potravy. Šetrný proces výroby krmiva uchováva vysokú kvalitu vstupnej suroviny - jahňacieho 19%. Krmivo obsahuje všetky živiny, ktoré váš pes potrebuje na udržanie dlhodobého zdravia a dobrej kondície. Krmivo neobsahuje pšenicu. Obsah balenia je 14 kg.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných plemien
  • Pre psy s citlivým trávením
  • Obsahuje prebiotiká – na zlepšenie črevnej mikroflóry
  • Obsahuje 19% jahňacieho mäsa
  • Neobsahuje pšenicu
  • Veľmi chutné a dobre stráviteľné krmivo
  • Obsah balenia 3 kg

Zloženie: Jahňacie (19%), kukurica, dehydrované hydinové bielkoviny, kukuričná krupica, ryža (8%), živočíšny tuk, sušená repná dužina, sójová múčka, vedľajšie výrobky živočíšneho tuku, kukuričná lepková múčka, minerálne látky, rybí tuk. 

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: jahňacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénné
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 3 kg
Veľkosť psa: stredný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: