Pro Plan Dog Defence Age 9+ Small&Mini kura 7kg

Kód: 329090
39,49 €
Skladom

Ideálne krmivo pre psy malých a mini plemien starších ako 9 rokov s patentovanou zložkou OPTIAGE, ktoré bolo vyvinuté veterinármi a špecialistami na výživu tak, aby udržovalo myseľ vášho psa aktívnu a v pozornosti po dlhšiu dobu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Dog Defence Age 9+ Small&Mini kura 7kg

Ideálne krmivo pre psy malých a mini plemien starších ako 9 rokov s patentovanou zložkou OPTIAGE, ktoré bolo vyvinuté veterinármi a špecialistami na výživu tak, aby udržovalo myseľ vášho psa aktívnu av pozornosti po dlhšiu dobu. Vďaka jedinečnému patentovanému komplexu živín má OPTIAGE klinicky overenú účinnosť na zlepšenie mozgových funkcií, vyššej úrovni aktivity, chuti do života a záujmu o hru u starnúcich psov. Granule, ktoré sa dajú ľahko žuť, sú špeciálne upravené pre malé tlamičky psov. Vyvážený pomer minerálov, vitamínu D a chrumkavá štruktúra granúl podporuje zdravie ďasien a zubov. Zvýšený obsah vitamínu E a C v krmive taktiež pomáha bojovať so starnutím organizmu a posilňuje imunitný systém, takže váš pes môže zostať spokojný a zdravý do dlhodobého veku.

  • Špeciálne vytvorené na komplexnú starostlivosť o zuby
  • Obsahuje vysoko kvalitné kúsky kurčaťa
  • Výživa prispôsobená potrebám starších psov
  • Podporuje zdravé starnutie
  • Zlepšuje mozgové funkcie
  • Pomáha udržať zdravé kĺby
  • Predlžuje aktívny život starších psov

Zloženie: Kura 15 %, dehydrované hydinové bielkoviny, pšenica, ryža 12 %, kukurica, kukuričná lepková múčka, frakcia rastlinného oleja, sušená repná dužina, sójová múčka, pšeničná lepková múk, minerál , kvasnice.

Doplnkové látky (mj/kg): Vitamín A 20 000, vitamín D3 650, vitamín E 650, (mg/kg): vitamín C 165, síran železnatý monohydrát 285, jodičnan vápenatý bezvodý 3,7, síran meďnatý pentahydr 5 monohydrát 135, síran zinočnatý monohydrát 480, seleničitan sodný 0,33. S antioxidantmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 7.2 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: senior
Veľkosť balenia: 7 kg
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: