Asan Cat Pure eko-stelivo pre mačky a fretky 10 l (2,5 kg)

Kód: 323206
13,59 €
Skladom

Udržujte vašu domácnosť sviežu a mačaciu toaletu čistú s kvalitnou podstielkou. Podstielka je vhodná nielen pre mačky ale aj pre fretky. Má vynikajúcu absorpciu až 450 % a je úplne bezprašná. Bez parfumácie. 10 litrov váži iba 2,5 kilogramov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Asan Cat Pure eko-stelivo pre mačky a fretky 10 l (2,5 kg)

Asan Cat Pure je ekologické podstielka pre krátkosrsté mačky, mačiatka a fretky s absorpciou 450 % a je na 99% bezprašná. Neobsahuje patogény spôsobujúce alergie. Tým je vhodná pre alergikov a astmatikov. Stelivo je v praktickom balení 10 l, pričom váži iba 2,5 kg. Jedno 10 l balenie vystačí pre jednu mačku takmer celý mesiac. Stelivo je bez pridanej vône a umelých farbív. Je bezpečné pre zvieratá aj všetkých členov domácnosti. Obmedzuje rast baktérií a plesní, je možné ho skladovať s potravinami. Nezaťažuje životné prostredie. Je vyrobené recykláciou druhotnej suroviny, vznikajúcej pri výrobe dámskej a detskej hygieny. Pri jeho výrobe nie sú rúbané stromy ani sa neťažia z prírody. 100% rozložiteľné, je možné ho zlikvidovať jednoducho spláchnutím do toalety alebo kompostovaním.

  • Ekologické podstielka 100% rozložiteľné, kompostovateľné
  • 10 litrové balenie váži iba 2,5 kilogramu
  • Bez pridanej vône
  • 99% bezprašné so 450% absorpciou
  • Pre mačky aj fretky

Návod na použitie:

Mačaciu toaletu naplňte vrstvou podstielky vysokou cca 4 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte priebežne lopatkou. Tekuté exkrementy v mieste použitia z časti zmenia svoju farbu (žlto-okrová), čo je signál, že podstielka splnila svoju funkciu a v tomto mieste je možné lopatkou podstielku odstrániť a nahradiť novou. Odporúčame však vymeniť podstielku ako celok jednorazovo po ukončení jej platnosti. Doba spotreby podstielky je priamo úmerná veľkosti toalety, počtu a veku chovaných zvierat. Pri prechode z pôvodnej podstielky na podstielku Asan je vhodnejšie spočiatku dať na povrch Asanu malú časť skôr používanej podstielky, a to z dôvodu postupného a plynulého návyku na novo používaný materiál.

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Hmotnosť: 2 kg
Druh podstielky: nehrudkujúca
Materiál: pelety

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: