Chcete využiť možnosť stať sa veľkoobchodným odberateľom? Nie je to nič zložité, stačí sa zaregistrovať a už len využívať výhody. Napríklad:

  • Veľkoobchodní zákazníci môžu nakupovať tovar z našej širokej ponuky chovateľských potrieb za veľkoobchodné ceny.

  • Viac ako 5000 produktov skladom.

  • Kúpite u nás ako krmivá pre zvieratá, tak aj najrôznejšie potreby začínajúc kefami až po peliešky a klietky pre vtáky a hlodavce.

Veľkoobchodným zákazníkom poskytujeme taktiež možnosť školenia

Zakúpiť u nás môžete tovar nasledujúcich značiek

HuhuBamboo

Trainer

Pet Royal

Tropiclean

Gimborn

Gimpet

Biokat’s

Jelu

Shiny Cat

Shiny Dog

Purina Pro Plan

Gourmet

Brit

Royal Canin

Bosch

Zoomed

Ferplast

Karlie

HyperPet

Petstages

Versele Laga

Prestige

Darwin’s

Pet Chef

Finnern

Animonda

Scalibor

Frontline

Fypryst

Foresto

Kiltix

Orthosan

Advantix

Advantage

 


Každý mesiac ponúkame viac ako 250 produktov za akčné ceny v rámci nášho veľkoobchodného magazínu. Prihlásiť sa k odberu veľkoobchodného magazínu môžete na mail velkoobchodsk@petcenter.sk, , je ale nutné sa najprv stať veľkoobchodným zákazníkom.

Preto, aby ste sa mohli stať veľkoobchodným zákazníkom, je nutné sa u nás zaregistrovať. Stiahnite si registračný formulár a čestné vyhlásenie, ktoré po vyplnení môžete poslať e - mailom alebo vytlačené poštou. Nezabudnite priložiť aj kópiu vášho živnostenského oprávnenia .

Ako u nás nakupovať

Vyberať môžete z kompletného sortimentu našej spoločnosti za výhodné ceny. Pred prvým nákupom spracujeme Vašu veľkoobchodnú registráciu a vystavíme Vám zákaznícku kartu. Táto karta funguje na jednoduchom princípe — čím viac na túto kartu nakupujete, tým máte väčšiu zľavu na nasledujúci mesiac, a to na celý sortiment ponúkaný predajňou. Výšku Vášho aktuálneho obratu v mesiaci môžete sledovať na každom pokladničnom doklade, kde budete mať uvedenú celkovú čiastku s DPH.

Mesačný obrat obchodníka s DPH

Nárok na zľavu v nasledujúcom mesiaci

0 - 400 €

5 %

400 - 800 €

7 %

800 - 1200 €

9 %

Viac než 1200 €

12 %

Požiadavky na špecifické objednávky z veľkoobchodného skladu nám tiež môžete zasielať alebo volať na nižšie uvedené kontakty:

Veľkoobchod
Tel.: +421-911-692-249
e-mail: velkoobchodsk@petcenter.sk

Obchodný zástupca
Katarína Spišáková
+ 421 911 124 307
k.spisakova@petcenter.cz

Všetci naši veľkoobchodní zákazníci môžu nakúpiť tovar za veľkoobchodné ceny tiež na našich predajniach, 7 dní v týždni.  Zoznam Predajná nájdu na www.petcenter.sk