Tropiclean Šampón bezoplachový hypoalergénny 236 ml

Kód: 332576
12,90 €
Momentálne nedostupné

Vždy čistý a voňavý bude váš pes či mačka aj v období medzi kúpeľmi. Hypoalergénny bezoplachový šampón Tropiclean obsahujúci zmes kokosu a aloe vera účinne odstraňuje pachy, a to bez neporiadku a stresu, ktorý je obvyklý pri kúpaní maznáčikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean Šampón bezoplachový hypoalergénny

Vždy čistý a voňavý bude váš pes či mačka aj v období medzi kúpeľmi. Hypoalergénny bezoplachový šampón Tropiclean obsahujúci zmes kokosu a aloe vera účinne odstraňuje pachy, a to bez neporiadku a stresu, ktorý je obvyklý pri kúpaní maznáčikov. Vzhľadom k prírodnému zloženiu je šampón vhodný pre ošetrenie veľmi citlivej pokožky a takisto aj pre šteniatka alebo mačiatka. Bez potreby oplachovania.môžete udržiavať citlivú pokožku vášho maznáčika čistú a príjemne voňavú.

  • Pre citlivú pokožku a aj pre šteňatá a mačiatka
  • Zmes kokosu a aloe vera
  • Bez potreby oplachovania
  • Pre citlivú pokožku
  • Hypoalergénny

Zloženie: čistená voda, mierny čistič, neutralizátor zápachu, <span jsaction="agoMJf:PFBcW;usxOmf:aWLT7;jhKsnd:P7O7bd,F8DmGf;Q4AGo:Gm7gYd,qAKMYb;uFUCPb:pvnm0e,pfE8Hb,PFBcW;f56efd:dJXsye;EnoYf:KNzws,ZJsZZ,JgVSJc;zdMJQc:cCQNKb,ZJsZZ,zchEXc;Ytrrj:JJDvdc;tNR8yc:GeFvjb;oFN6Ye:hij5Wb;bmeZHc:iURhpf;Oxj3Xe:qAKMYb" jsname="txFAF" class=

Dodatočné parametre

Kategória: Šampony a kondicionéry pre psy
Hmotnosť: 0.34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: