Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

Tropiclean púder na koberce a povrchy proti blchám a kliešťom 325 ml

Kód: 340230
Neohodnotené
Značka: Tropiclean
€21,99
Skladom

Pomocou sily prírodných esenciálnych olejov spoľahlivo zahubí v domácnosti parazity Tropiclean púder na koberce a povrchy proti blchám a kliešťom. Citlivo, ale iste ochráni váš domov aj vášho maznáčika proti nevítaným hosťom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou sily prírodných esenciálnych olejov spoľahlivo zahubí v domácnosti parazity Tropiclean púder na koberce a povrchy proti blchám a kliešťom. Prírodný púder zabíja a odpudzuje blchy a kliešte po dobu tridsiatich dní vrátane ich lariev a vajíčok. Unikátne zloženie z jedlej sódy a piatich prírodných esenciálnych olejov (klinčekový olej, olej z citrónovej trávy, olej z cédrového dreva, škoricový olej, sezamový olej) funguje spoľahlivo a pritom šetrne voči vašim domácim miláčikom. Možno používať aj v prítomnosti psov a mačiek starších ako 16 týždňov. Pri správnom použití vystačí na ošetrenie približne piatich miestností. Neobsahuje pyrethrin ani permethrin.

  • Zabíja a odpudzuje blchy a kliešte vrátane ich lariev a vajíčok
  • Unikátne prírodné zloženie
  • Neobsahuje pyrethrin ani permethrin
  • Šetrný voči domácim maznáčikom

Zloženie: klinčekový olej, olej z citrónovej trávy, olej z cédrového dreva, škoricový olej, sezamový olej, kremelina, hydrogénuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, kremičitan vápenatý.