Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

Tropiclean čistiaci gél na zuby lesné plody 59 ml

Kód: 340236
Neohodnotené
Značka: Tropiclean
€14,99
Skladom

Svieži dych, čisté zuby bez zubného povlaku a kameňa bude mať váš pes vďaka čistiacemu gélu Tropiclean Fresh Breath. Žiadne zložité čistenie, ale jednoduchá aplikácia, zaobídete sa aj bez kefky. S príchuťou lesných plodov

Detailné informácie

Podrobný popis

Tropiclean čistiaci gél na zuby lesné plody

Svieži dych, čisté zuby bez zubného povlaku a kameňa bude mať váš pes vďaka čistiacemu gélu Tropiclean Fresh Breath. Žiadne zložité čistenie, jednoduchá aplikácia, zaobídete sa aj bez kefky. Len dve kvapky gélu s osviežujúcou príchuťou lesných plodov stačí naniesť na zuby z každej strany papule. Olizovaním si ho pes potom nanesie na všetky zuby a tým si ich vyčistí. Pre maximálny úžitok by po dobu 30 minút pred ani po aplikácii nemal pes jesť ani piť. Aplikácia je vhodná raz denne v popoludňajších hodinách.

  • Gél starajúci sa o chrup a zubnú dutinu psa
  • Obsahuje lesné ovocie a plody
  • Odstraňuje zubný plak, zubný kameň a poskytuje svieži dych
  • Čistenie bez nutnosti použitia zubnej kefky jednoduchá aplikácia

Zloženie: Voda, prírodný derivovaný alkohol, glycerín, príchuť, karbomér, extrakt z listov zeleného čaju, chlorid zinočnatý (0,01 g / 10ml), prírodné čistiace zložky, chlorofyl.