Purina Dog Chow Active Chicken 14 kg

Kód: 330529
Trvalo zlacnené
Značka: Dog Chow
44,29 €
Skladom

Kompletné granulované krmivo s kuracím mäsom pre aktívne psy a pre psy v záťaži. Obsahuje všetky prísady, ktoré pes potrebuje, aby zostal zdravý a aktívny. Rozdielna veľkosť granúl podporuje u psa žuvanie a tým pomáha lepšiu absorpciu živín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Dog Chow Active Chicken

Purina Dog Chow Adult Active s kuracím mäsom má vyšší obsah tuku (15%) a bielkovín (28%) ako bežné produkty Dog Chow Adult. Navrhnuté je na pokrytie potrieb pracovných a aktívnych psov. Dospelý pes potrebuje krmivo ponúkajúce kompletný a vyvážený obsah živín, ktorý mu pomôže udržať sa vo výbornej kondícii. Krmivo obsahuje čakanku, prírodné prebiotikum, ktoré zlepšuje trávenie. Obsahuje veľký podiel kuracieho mäsa, ktoré je dobrým zdrojom bielkovín. Bielkoviny podporujú silné svaly a ideálnu telesnú kondíciu. Výborná vyváženosť a obsah zdravých prísad ako sú napríklad celozrnné obilniny. Dve rozdielne veľkosti granúl boli navrhnuté tak, aby podporovali psa v hryzení, ktoré napomáha absorpcii živín. Dog Chow je kompletné a vyvážené krmivo, ktoré vášho maznáčika udrží tým najprirodzenejším spôsobom v kondícii pre každé dobrodružstvo.

  • S kuracím mäsom
  • S vyšším obsahom tuku a bielkovín pre aktívnych psov
  • Obsahuje čakanku - prírodné probiotiká
  • A celozrnné obilniny
  • Dva tvary granúl pre podporu žuvania

Zloženie: Obilniny, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (8 %*), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (1,5 % sušenej repnej dužiny), minerálne látky.

Analytické zložky: Proteín 27 %, tuk 13 %, obsah anorganických látok 8 %, hrubá vláknina 3 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 14.98 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: vysoká záťaž
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 14 kg
Veľkosť psa: stredný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: