CAT CHOW Feline 3in1 1,5 kg

Kód: 319261
12,49 €
Skladom

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. S morkou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Cat Chow 3in1 1,5 kg

Kompletné krmivo pre dospelé mačky.

Krmivá PURINA CAT CHOW sú starostlivo pripravované z vysoko kvalitných zdrojov bielkovín a prírodných zložiek - ako je hrášok, mrkva, celozrnné obilniny, čakanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podielom kurčaťa obsahuje viac ako 50% živočíšnych bielkovín z celkového obsahu bielkovín, aby uspokojilo prirodzené potreby vašej mačky. Starostlivosť o močové cesty, ústnu dutinu a prevencia proti tvorbe bezoárov. Trojica benefitov v receptúre 3 v 1 preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa - až o 40%, vyvážený obsah minerálov pomáha udržovať močové cesty zdravé a vybrané zdroje vlákniny pomáhajú znižovať tvorbu zmotkov chlpov.

Na základe dlhoročných skúseností od roku 1926 v oblasti výživy mačiek, je CAT CHOW 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré obsahuje všetko, čo vaša mačka potrebuje pre zdravý a pohodový život.

  • Preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa až o 40%
  • Podporuje močové cesty vďaka vyváženému pomeru minerálov
  • Obmedzuje tvorbu chumáčov srsti v žalúdku
  • Oválny tvar granúl s morčacou príchuťou
  • Bez umelých farbív

Veľkosť balenia: 1,5 kg

Zloženie: obilniny* (celozrnné 39 %), mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (25 %, z toho morka 4 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čakankového koreňa; 0 ,07 % sušenej mrkvy, zodpovedá 0,4 % mrkvy, 0,07 % sušeného hrášku, zodpovedá 0,4 % hrášku), minerálne látky, kvasnice* (0,3 %). *Prírodné suroviny.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 32,0 %, hrubý tuk: 11,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 5,5 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 14 000; vit D3: 1150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (So: 0,12); taurín: 980. Antioxidanty.

m.j.= medzinárodná jednotka

Krmný návod: Hmotnosť mačky 2-4 kg = 30-60g,  4-6 kg = 60-95 g

Krmivo skladujte na chladnom a suchom mieste.

Na krmivo PURINA® CAT CHOW® prejdite postupne počas 7 dní. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne mačky pri bežnej teplote okolitého prostredia. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky zvieraťa sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Obal krmiva neslúži na hranie. Uchovávajte ho mimo dosahu detí a zvierat, zabránite tak prípadnému uduseniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.54 kg
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: