PetSafe rádiový plot malý

Kód: 320804
Doprava zdarma
Značka: PetSafe
€219
Skladom

Rádiové oplotenie PetSafe pre malé psy.

Originálny PetSafe systém rádiového oplotenia, ktorým sa vyhradí oblasť voľného pohybu pre psa pomocou izolovaného drôtu a elektronického obojku. Systém je vhodný pre psy s váhou od 3,6 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

PetSafe rádiový plot malý

Sada obsahuje: vysielač, 150 m drôtu, 1× Deluxe ultraľahký obojok pre psov PIG19-10764, ktorý má 1 úroveň nastavenia korekcie 50 ks vlajok.

Poznámka: Oplotenie odporúčame pre menšie psy s váhou do približne 25–30 kg. Pre väčšie psy a psy s tvrdohlavou povahou odporúčame oplotenie určené pre veľké a tvrdohlavé psy typu PRF-3004XW-20.

Rádiové oplotenie zaisťuje, aby pes alebo mačka neprekročili stanovené hranice voľného pohybu. Rádiové oplotenie nepredstavuje pevný plot.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia, pokiaľ prekročia stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Rádiové oplotenie môže byť aj úplne bezdrôtové, kde nie je potrebné na pozemok inštalovať drôt.

Vysielač v rámci vyhradenej oblasti vysiela veľmi nízke rádiové frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom - prijímačom. Pokiaľ sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Pokiaľ pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný, ale napriek tomu nepríjemný statický signál, ktorý psa odradí od postupu ďalej.

Jednoduchým tréningom je možné psa, alebo mačku naučiť počúvať varovné signály obojku a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1-2 týždne.

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov alebo mačiek, každé zviera však musí nosiť elektronický obojok. Systém je bezpečný a spoľahlivý.

Základné informácie o oplotení rádiovým oplotením:

  • Rádiové oplotenie nie je vhodné pre agresívne psy.
  • Na využívanie rádiového oplotenia je nutné dať psovi alebo mačke základný výcvik.
  • Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet zvierat, avšak každé musí nosiť elektronický obojok.
  • Vysielač ohradníka musí byť vždy v suchu a nesmie sa vystaviť extrémnym teplotám.
  • Obvod drôtu musí byť uzavretý – od vysielača späť k vysielaču.

Kedy je rádiové oplotenie užitočné?

Oplotenie je vhodné, ak...

nemáte plot a potrebujete ohradiť oblasť voľného pohybu pre psa/mačku,

…máte plot, ale pes aj tak uteká – podhrabe sa pod plot alebo plot preskočí,

…na pozemku máte oblasť kam nechcete, aby pes alebo mačka mali prístup – napríklad jazierko alebo kvetinový záhon a pod.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické obojky a ploty pre psy
Hmotnosť: 2.857 kg
Určenie: rádiový plot
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: