Perfecto Dog sušenky malé kostičky 400g

Kód: 305234
€2,49
Skladom

Chrumkavá maškrta pre psov má podobu malých kociek a skvele sa hodí ako odmena pri tréningu psa. Kocky sa dajú ľahko rozlomiť na dve časti, čím máte k dispozícii 2x toľko maškrty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfecto Dog sušienky malé kocky

Chrumkavá maškrta pre psov má podobu malých kociek a skvele sa hodí ako odmena pri tréningu psa. Kocky idú ľahko rozlomiť na dve časti, čím máte k dispozícii 2x toľko maškrty. Ich výhodou je ľahkosť a suchá štruktúra, ktorá nemastí. Ľahko sa zmestia do maškrtníka alebo aj len tak do vrecka. Psom veľmi chutia.

  • Sušienky v podobe kociek, ktoré sú vhodné pre psy všetkých druhov a vekových skupín
  • Ideálna ako odmena pri tréningu psa
  • Sú ľahké a nemastia
  • Ľahko ich rozlomíte na dve časti

Zloženie: Cereálie, minerály (5,7% kalcium vo svetlých kockách), mäso a deriváty živočíšneho pôvodu (4% hydina v hnedých kockách, 4% morková kosť v červených kockách), oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu. Analytické zložky: proteíny 14 %, oleje a tuky 6 %, popol 14,5 %, vláknina 3 %, kalcium 2,7 %, fosfor 1 %. Nutričné ​​doplnkové látky na kg: vit. A 7,500 IU, vit. D3 750 IU, vit. E 75mg

Technologické zložky: Antioxidanty a konzervanty

Odporúčané dávkovanie: Pozri na obale. Neslúži ako náhrada kompletnej stravy. Zabezpečte prístup k dostatku čerstvej pitnej vody. Skladujte v suchu a chlade. Otvorené vrecko potom tesne uzavrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre psy
Hmotnosť: 0.406 kg
Druh mäsa: hydinové
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: