PEDIGREE granule SMALL s hydinovým mäsom a zeleninou 2 kg

Kód: 339118
€10,19
Skladom

Hydinové mäso a zelenina.

Pedigree verí, že každý pes si zaslúži kvalitnú výživu, ktorá mu pomáha žiť zdravý a šťastný život. Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien 2 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

PEDIGREE granule SMALL s hydinovým mäsom a zeleninou 2 kg

Na základe dlhoročných skúseností nám odborníci na výživu psov potvrdili, že predpokladom zdravia každého psa sú 4 univerzálne potreby: dobré trávenie, zdravá koža a srsť, silný imunitný systém a starostlivosť o ústnu dutinu.

Preto je nové suché krmivo Pedigree Vital protection vyvinuté tak, aby riešilo všetky štyri uvedené zásadné aspekty zdravia psa. Nové krmivo Pedigree Vital protection pomáha udržiavať zdravie vášho psa od ňufáku až po vrtiaci sa chvostík!

Vitalita

Malé psy si zaslúžia byť každý deň plní chuti do života. Aby mohli svoj psí život prežiť skutočne aktívne, potrebujú získavať kalórie z ľahko stráviteľnej potravy, vitamínov a minerálov, ktoré môžu premieňať na vitalitu a energiu.

Starostlivosť o ústnu dutinu

Každý pes si zaslúži mať šťastný úsmev. Keďže je pre nich zdravie ich zubov a ďasien takmer životne dôležité, vyvinuli sme špeciálne chrumkavé granule, ktoré pomáhajú čistiť zuby psa a udržujú jeho ďasná zdravé.

Trávenie

Každý pes si zaslúži mať zdravé bruško. Rovnako ako ľudia potrebujú aj psy vo svojej strave správne vyvážený pomer vlákniny. Vďaka zdokonalenej kombinácii rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pomáha zloženie nového suchého krmiva Pedigree udržiavať zdravé trávenie a optimálne využitie živín.

Koža a srsť

Každý pes si zaslúži vyzerať a cítiť sa zdravo. Naše krmivá sú špeciálne pripravené s obsahom slnečnicového oleja a zinku, ktoré viditeľne vyživujú kožu a srsť vášho psa.

Imunita

Každý pes si zaslúži posilňovať obranyschopnosť. Psy radi všetko oňuchávajú, a preto by mali byť chránení zvnútra - silným imunitným systémom. Nové suché krmivá Pedigree obsahujú vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant, a minerály, ktoré pomáhajú psa chrániť zvnútra.

Vyvinuté v spolupráci s výskumným veterinárnym centrom Waltham – vedúcou svetovou autoritou vo výžive a starostlivosti o malé zvieratá.

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien. Uvedené množstvá sú iba informatívne. Individuálne potreby psov môžu byť odlišné od odporúčanej dávky a závisia od úrovne aktivity, plemena a veku. Preto môžete upraviť dávky tak, aby ste udržali svojho psa v optimálnej kondícii. Odporúčame postupný prechod na nové krmivo.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo dosahu slnečných lúčov.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 2 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 2 kg
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: