Darček pod psa? Vianoce pre mačku!

Myslite cez Vianoce aj na zvieracích členov rodiny. Tento rok Vám to nielen pripomíname skôr, ale v obchodoch i v e-shope máme vhodné darčeky pre psíkov, mačičky, hlodavce, plazy, cupitavce, lezcov, špliechavce  a vôbec všetko živé, čo vám doma robí radosť. Jednoducho šťastné a chlpaté, mraučiace, chrumkavé, ale kľudne aj šupinaté.

Vianoce pre mačku? Povaľačku? Tuláčku? Nezúfajte. Darčekmi z našeho sortimentu uspokojíte i týchto veľmi introvertných a náročných maznáčikov. Rovnako ako akvaijné rybičky, hady, operených krásavcov. Či už vedia hovoriť, alebo len štebotať.   

Neviete si snaď s darčekom poradiť? Navštívte našu najbližšiu predajňu, poradíme vám nielen s výberom darčeka pre vašeho maznáčika, ale tiež s tým, čo potrebuje a čo má najradšej. Sme tu pre vás, a nielen cez Vianoce.

Darček pod psa? Vianoce pre mačku!

Ešte jedna vec

Máme ešte ďalšiu skvelú príležitosť. 1. decembra 2016 spustíme #petselfie súťaž na našom profile na Facebooku. Každý deň vyhraje jedna zvieracia selfie a do veľkého finále sa prebojujú traja hlavní víťazi, ktorým rozdelíme  370 eur. Možno práve 24. decembra dostanete pod stromček až 185 eur.

Už končíme?

Zďaleka nie. Sledujte do Vianoc náš www.petcenter.sk (ale môžete i Stránku na Facebooku, účet @petcentercz na Twiteri či @petcentercz na Instagrame). Ešte chystáme ďaľšie výhodné ponuky a akcie.