15. novembra otvárame novú predajňu v Trnave

Spoločnosť Pet Center CZ, najväčší predajca chovateľských potrieb v Českej republike a na Slovensku, otvárá 15. Novembra 2016, novú predajňu v Trnavskom Trnava Retail Park.

Nová predajňa ponúka široký sortiment chovateľských potrieb, pelechy, akvária, terária a tiež živé zvieratá. Odborne preškolený personál vždy ochotne a rád poradí, či už s výberom vhodného kŕmenia a maškŕt, alebo v starostlivosti o maznáčikov. Pre zákazníkov sú v prvom týždni otvorenia pripravené špeciálne akciové ponuky a zľavy. Predajňa bude otvorená sedem dní v týždni, od 9:00 do 20:00.

Prodejna Pet Center v pražských Letňanech

O spoločnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíri radosť medzi domácimi miláčikmi a ich chovateľmi, a to prostredníctvom siete predajní s chovateľskými potrebami Pet Center v Česku aj na Slovensku. Predajne sú zákazníkom k dispozícii prakticky 364 dní v roku.

Prvá predajňa vznikla v roku 2000 a v súčasnosti ich má Pet Center po celej Českej a Slovenskej republike 140. Ponúka v nich široký sortiment chovateľských potrieb, rozsiahlu ponuku kvalitných krmív alebo známe aj menej známe druhy domácich zvierat. V júli spoločnosť otvorila Psí hotel a školku v centrále v Horných Počerniciach v Prahe. V lete 2016 bol spustený nový e-shop pre Česko (www.petcenter.cz) aj Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná voľba pre každého súčasného aj budúceho majiteľa akéhokoľvek domáceho maznáčika. Je miestom, kde môžu chovatelia zdieľať svoje zážitky a skúsenosti. Miestom, kam môže každý prísť pre radu a pomoc.

Pet Center aktívne pomáha ohrozeným zvieratám a v spolupráci s Občianskym združením na ochranu ohrozených zvierat sa podieľa na aktivite #stopmnozirnam.