Príď si pre darček

Pet Center nadeľuje!

Pripravili sme pre vás štedrú vianočnú ponuku. Pri nákupe nad 55 € dostanete adventný kalendár v hodnote 16,89 €  plný mäsiek pre vášho maznáčika zadarmo! Akcia platí od 1.12. do 31.12.2017 alebo do vyčerpania zásob, tak si pohnite, lebo vás vaši chlpáči nepochvália, keď sa vrátite domov s prázdnymi rukami...

Minulý mesiac mohol byť súčasťou akcie "Taška plná radosti" a mohli ste si ho kúpiť s veľkou zľavou. Tento mesiac máme ponuku ešte lákavejšiu! Kalendár dostanete od Pet Center ako darček k vášmu nákupu! Vydajte sa do akejkoľvek predajne Pet Center, nakúpte v hodnote nad 55 € a hneď máte o skvelý darček naviac. Na každý deň jedna mäsková pochúťka pre vášho kamaráta a to si píšte, že bude chutiť mačičke aj psíčkovi. 

Táto ponuka je platná aj pre náš e-shop. Kalendáre zasielame aj k nákupu nad 55 €  na e-shope! 

Adventný kalendár pre psov a mačky

Ku každému nákupu v decembri (1. - 24.12.) obdržíte k účtenke zľavový kupón: 10 % zľava na 1 vami vybraný produkt. Kupón je možné uplatniť, pri predložení pri pokladni, vo všetkých kamenných predajniach Pet Center v období od 27.12.2017 - 31.1.2018. Nevzťahuje sa na akčný a zlacnený tovar. 

A to nie je všetko! Pre všetkých našich fanúšikov sme pripravili vianočné visačky na darčeky, ktoré budeme rozdávať k vianočným nákupom na naších predajniach zadarmo. 

Vianočné visačky