Predstavujeme PetCenter GANG!

Tučniak Harry, žirafa Helen, korytnačka Tony, pes Bart, kačka Kate, mačka Rita, králik Frank a kôň Jack. Uličníci z PetCenter. Každý má iné superschopnosti, napriek tomu tvoria nerozlučnú partiu. Zoznámte sa!

.

.

.

Tučniak HarryHarry

Je náš vodný gangster! Dokáže sa ponoriť do hĺbky vyše 500 metrov a zostať pod vodou až 27 minút, preto si vyslúžil prezývku Ponorka.

Žirafa HelenHelen

Je najaktívnejším členom tímu. Je schopná spať postojačky a celková doba spánku neprekročí ani hodinu za deň! Ideálny partner na dlhé pozorovačky pri obhliadaní terénu.

Korytnačka TonyTony

Najskúsenejší člen tímu, už toho pamätá veľa, a ešte veľa zažije, pretože korytnačky sa môžu dožiť až 170 rokov. Mladší gangstri si za ním chodia pre rady.

Kačka KateKate

Jej superschopnosťou je vodeodolné perie. Aj keď sa ponorí pod vodu, jej perie zostane úplne suché, takže na mieste činu nezanecháva žiadne stopy.

Kôň JackJack

Drží rekord v skoku do diaľky. Pri jednom úteku z nevydarenej akcie ho už skoro chytili, ale zachránil sa tým, že preskočil 8metrovú priepasť.

Mačka RitaRita

Nasadzujeme ju na najrizikovejšie akcie. Ako správna mačka má totiž 7 životov. Navyše je vyzbrojená 18 pazúrikmi, ktoré vie parádne využiť.

Králik FrankFrank

A jeho povestné dupanie. Ten, keď to rozbalí, tak nepriateľ berie nohy na plecia. Ale na Franka si len tak niekto nepríde, dokáže bežať až 56 km / h. Ostatní gangstri o ňom hovoria ako o "rakete". 

Pes BartBart

Je strážca každej operácie. Jeho sluch je 10 × ostrejší ako ľudský, takže mu neunikne žiadna škodná v našom revíre.

 

Ako PetCenter Gang získať?

K získaniu týchto sympaťákov stačí dodržať nasledujúce tri kroky:

1. Zbierajte nálepky za nákup!

Za každých utratených 8 EUR dostanete na predajni1 nálepku.

2. Nálepky lepte do hracej karty!

Nálepky lepte do vyznačených polí na hracej karte, ktorú dostanete na akejkoľvek predajni. Hracie karty si môžete stiahnuť a vytlačiť tu.

 3. Kartu odovzdajte na pokladni!

Odovzdajte na predajni vyplnenú kartu a získajte jeden PetCenter GANG prívesok za príslušný doplatok.

5 nálepek = prívesok za 1,99 EUR

10 nálepek = prívesok za 0,79 EUR

 

Chcete mať kompletný PetCenter GANG? Okrem zbierania známok ho v priebehu septembra a októbra môžete aj vyhrať. Sledujte našu facebookovú stránku a #PetCenterGANG a nepremeškajte príležitosť zapojiť sa do niektorého zo štyroch kôl súťaže

Výrobky z Pet Center GANG budú duručeny na centrálny sklad Pet Center 7.10. 2018 a do 72 hodín od termínu doručenia budú na predajniach Pet Center.

Známky sa vydávajú 1.9. - 31.10.2018 alebo do vydania zásob. Zľavu na Pet Center Gang za nazbierané známky možno uplatniť len v kamenných predajniach a do vypredané zásob.

Držiteľom Karty verného pána stačí nazbierať iba 9 nálepiek na získanie prívesku za 0,79 EUR. Obrázky Pet Center GANG sú len ilustratívne. Suma pre získanie nálepky je po započítaní všetkých zliav. Veľkosť dekoračného prívesku je cca 10 cm. Plná cena výrobku je 6,80 EUR.

Vydávanie známok sa nevzťahuje na nákupy s veľkoobchodnou kartičkou partnera, chovateľských staníc a útulkov.

Maximálny počet známok, ktorý možno za nákup vydať je 50 známok, teda za 400 EUR hodnoty nákupu.
Akcia sa nevzťahuje na objednávky z e-shopu PetCenter.sk.