Vianočná #petselfie súťaž rozdá viac ako  370 eur

SÚŤAŽ UZAVRETÁ: Príjem aj hlasovanie ukončené, viac informácií nájdete v #petselfie súťaž má víťaza a na našom Facebooku.

Vyfoťte svojho domáceho maznáčika, pošlite nám ho na Facebook a môžete vyhrať každý deň darčeky od Huhubamboo. Vo veľkom finále môžete získať poukazy na nákup v našich obchodoch i e-shopoch  v hodnote 185 eur, 110 eur a 75 eur.

Ako sa zúčastnit? V období od 1. decembra do 20. decembra nahrajte na náš Facebookový profil fotografiu vašeho zvieracieho miláčika. V texte uveďte hashtag #petselfie. Každý deň vyberie náš marketingový tým najzaujímavejšiu, najkrajšiu či najvtipnejšiu fotografiu a výherca dostane darček (darčekovú krabicu či balíček od Huhubamboo).

Denných kôl sa  môžete zúčastniť  viackrát, ale keď vyhrajete, v dalších kolách už vyhrať nemôžete. Denný výber bude posunutý do ďaľšieho dňa, dokiaľ nebudú vybraté aspoň tri fotografie.

Jako vyhrať jednu z troch hlavných cien? Výhercovia z denných kôl postúpia do finále, v ktorom bude možné od 21. do 23. decembra hlasovať v galérii na našom Facebookovom profile. Tri fotografie s najväčším počtom hlasov (Páči sa mi to) dostanú zostupne 185, 110 a 75 eurový poukaz na nákup v našich obchodoch (alebo v e-shope)

V prípade rovnakého počtu hlasov bude rozhodovať hlas od marketingového týmu poriadateľa.

Vianočná #petselfie súťaž rozdá viac ako  370 eur

Ako sa dozviete, že ste vyhrali? Víťaza denných kôl a finále budeme kontaktovať pomocou interných správ na Facebooku. Pokiaľ výherca denného kola neodpovie do 3 dní od oslovenia, výhra nebude odovzdaná. Pokiaľ výherca finále neodpovie do 7 dní od oslovenia, výhra nebude odovzdaná.

Výherca denných kôl bude vyhlásený na našom profile na Facebooku vždy nasledujúci deň, najneskôr do 3 dní (hlavne z dôvodu víkendov). Výhercovia vo finále budú vyhlásení v priebehu 24. decembra, rozhodujúcí počet hlasov bude spočítaný tesne pred vyhlásením.

Ako môžete zvýšit šancu na výhru vo finále? Vyhrajú tri fotografie s najväčším počtom Páči sa mi to, takže je asi jasné, že pokiaľ o souťaži dáte vedieť na vlastnom osobnom profile, tak šancu na výhru zistíte. V období od 21. do 23. decembra budeme každý deň upozorňovať všetkých našich fanúšikov na hlasovanie, ale žiadnu konkrétnu fotografiu k tomu používať nebudeme, to už musíte vy sami.

Upozornenie! Zo súťaže môže poriadateľ vylúčit účty falošné, podvádzajúce, manipulujúce s hlasmi.  Do súťaže nebudú prijaté ani fotografie akokoľvek nevhodné, nemravné či porušujúce autorské či iné práva. Na výhru nie je právný nárok a poriadateľ môže kedykoľvek podmienky súťaže zmenit či súťaž predčasne ukončiť. Pokiaľ výherca nebude môcť dodať poštovnú adresu pre zaslanie výhry, nebude výhra odovzdaná. Súťaž v Českej republike zasiela výhry len na adresy v Českej republike, súťaž na Slovensku len na adresy slovenské. Účasť v súťaži nie je obmedzená národnosťou ani štátnou príslušnosťou, zo súťaže sú vylúčení zamestnanci i ďaľšie osoby spojené s poriadateľom.

Poriadateľom súťaže je spoločnosť Pet Center CZ, s.r.o. Na súťaži sa nijak nepodieľa spoločnost Facebook. Účasťou v súťaži dávate poriadateľovi právo využiť vámi poskytnutú fotografiu v marketingovej a inej komunikácii súvisejúcej s touto súťažou, vrátane využitia vašeho mena a priezviska a adresy vašeho profilu na Facebooku.

Na prípadné otazky radi odpovieme na Facebooku, prosím kontaktujte nás priamo správou Stránky.