Letné radovánky s chlpáčom

Letné mesiace priamo nabádajú k vonkajším aktivitám. Dlhé prechádzky, hry na lúkach, vonkajší tréning alebo kúpanie. Leto si chceme užiť všetci naplno. Prinášame vám niekoľko tipov a doplnkov k tomu správnemu letnému vyvádzaniu.

Aj psík sa rád hrá

V letných mesiacoch musíme byť obozretnejší a sledovať prehriatie nášho psíka. Preto by vonkajšie hry alebo výcvik mali byť plánované tak, aby maznáčik nebol príliš dlho na priamom slnku alebo mal možnosť schladiť sa. Najlepšie miesta sú s polotieňom alebo lúky blízko lesa, kde nie je tak horúco a môžete si tak užívať spoločnú zábavu. Už ste vyskúšali vrhač loptičiek alebo preťahovadlo?

Vodná zábava

Ak sa váš psík rád kúpe, máte o zábavu postarané. Ale pozor na to, kde sa so psíkom kúpete a či do vody na danom mieste môže vojsť. Plynulý vstup alebo kvalita vody sú ďalšia vec, na ktorú by sme sa mali zamerať. Ak váš maznáčik rád vo vode aportuje, doprajte mu zábavu s plávajúcimi hračkami od Ferplastu a nudiť sa určite nebudete.

Parazity útočia

Kliešte, blchy a ďalšie parazity sú aktívne celé leto. Nezabudnite vášho maznáčika chrániť. Ak sa častejšie kúpe, je treba myslieť na opakovanú aplikáciu antiparazitných prípravkov. Ponúkame radu prírodných produktov Tropiclean, ktoré spoľahlivo a bezpečne ochránia vášho zvieracieho parťáka.

Nové psie kúsky

Chcete vášho maznáčika cez leto naučiť nové kúsky? Skúste výcvik pomocou clickeru.  Je malý, môžete ho mať všade so sebou. Ale nezabudnite ani na odmenu. 100% prírodné mäsové pochúťky Pet Royal sú perfektné práve ako odmena pri tréningu.